Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JE TĚHOTNÁ?

  Je Berdychova Ester v tom? Tenista mate tajemnými nápovědami!

  28.06.2016 00:24 / sport google+ twitter facebook

  Nejlepší český tenista Tomáš Berdych se možná stane otcem! Loni si vzal svoji vyvolenou modelku Ester Sátorovou, se kterou bude žít v hnízdečku lásky u Prahy! Ke štěstí však mladé rodince chybí potomek, který je už nejspíš na cestě!

  Berdych lupa
  Je Berdychova Ester v tom, nebo si tenista jen utahuje z fanoušků? | Facebook

  Podle TV Nova dává Berdych na sociálních sítích znamení, která by mohla o těhotenství Sátorové napovídat. „Tom+Tom+Ester,“ přesně taková slova napsal Berdych k fotce, na které je však on sám pouze se svojí ženou. Leda že by Ester Berdych Sátorová měla malého Toma ukrytého ještě v břiše!

    

  Berdych už má roky na to být otcem! Letos oslaví 31 let!
   

  Další nápovědou byla Berdychova pozornost, která utkvěla na Den otců. „Happy fathers day,“ napsal opět na sociální síti Berdych, který tím zase rozvířil vody, co ho k tomuto příspěvku vede! Chtěl jen popřát otcům, nebo se z něj stane táta? Každopádně roky už na to má! Letos totiž oslaví 31. Nebo je možné, že si dvojice ze všech střílí a tahá je za nos?

   

  Ať je to, jak chce, páru by miminko slušelo! Vždyť Ester je krásná modelka se štíhlou postavou a dlouhými vlasy, Tomáš je urostlý a dobře vypadající sportovec. Navíc se oba dva šíleně milují, což je základ pro pozitivní vztahy v rodině! No co, zadělali tihle dva na malého tenistu?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...