Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  NEJHORŠÍ VIZITKA!

  Pohroma! Fotbalisté pokazili Čechovi reputaci!

  24.06.2016 00:12 / sport google+ twitter facebook

  Dlouhé roky patří k nejlepším fotbalovým brankářům na světě, avšak nyní má na své skvělé image hrozivý šrám! Přestože se Petr Čech na evropském šampionátu bil jako lev, spoluhráči mu moc nepomohli a on za to teď musí pykat! V historii EURO dostal nejvíce branek ze všech brankářů, to je ostuda!

  Čech lupa
  Čech vychytal mnoho pokusů, přestože smolně vede tabulku nejvíce inkasovaných gólů! | Facebook

  Čech inkasoval za tři zápasy pětkrát. Jednou od Španělů, dvakrát od Chorvatů a dvakrát od Turků. Málokdy se s tím dalo něco dělat, nutno však říct, že mnoho dalších gólových šancí vynikající brankář pochytal a nebýt jeho, výsledky byly mnohem hrozivější!

   

  Čech sice vychytal mnoho příležitostí, spoluhráči mu ale příliš nepomohli! Teď za ně pyká!
   

  Není mu to ale nic platné, protože v konečném výsledku je za nejhoršího on! Čech už byl na čtyřech evropských mistrovstvích a v součtu všech dostal nejvíce branek ze všech brankářů. Ne jeho kontě svítí 21 inkasovaných gólů! Chytal však ve 14 zápasech, takže v přepočtu to vychází jeden a půl branky na zápas, což není taková hrůza.

   

  Není to ale ani to, na co je Čech zvyklý! Letos se stal v anglické Premier League rekordmanem v počtu vychytaných nul, jejich počet už se pomalu, ale jistě blíží ke dvoustovce. O nule na letošním šampionátu si však Čech mohl nechat jenom zdát!

   

  I když po ní sahal například proti favorizovanému Španělsku, v závěru došly Čechům síly a na brankáře se hrnul jeden pokus za druhým. Nakonec v síti skončil jediný. Další dva góly přidali Chorvaté a dílo dokonali Turci! Borci z nároďáku, kteří toho v životě nedokázali ani z poloviny tolik jako Čech, by se měli stydět, že má rodák z Plzně kvůli nim špatnou vizitku!

  pop | bleskove.cz

  Témata: fotbal, brankář, gól
  Komentáře ke článku
  loading...