Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEJHORŠÍ VIZITKA!

  Pohroma! Fotbalisté pokazili Čechovi reputaci!

  24.06.2016 00:12 / sport google+ twitter facebook

  Dlouhé roky patří k nejlepším fotbalovým brankářům na světě, avšak nyní má na své skvělé image hrozivý šrám! Přestože se Petr Čech na evropském šampionátu bil jako lev, spoluhráči mu moc nepomohli a on za to teď musí pykat! V historii EURO dostal nejvíce branek ze všech brankářů, to je ostuda!

  Čech lupa
  Čech vychytal mnoho pokusů, přestože smolně vede tabulku nejvíce inkasovaných gólů! | Facebook

  Čech inkasoval za tři zápasy pětkrát. Jednou od Španělů, dvakrát od Chorvatů a dvakrát od Turků. Málokdy se s tím dalo něco dělat, nutno však říct, že mnoho dalších gólových šancí vynikající brankář pochytal a nebýt jeho, výsledky byly mnohem hrozivější!

   

  Čech sice vychytal mnoho příležitostí, spoluhráči mu ale příliš nepomohli! Teď za ně pyká!
   

  Není mu to ale nic platné, protože v konečném výsledku je za nejhoršího on! Čech už byl na čtyřech evropských mistrovstvích a v součtu všech dostal nejvíce branek ze všech brankářů. Ne jeho kontě svítí 21 inkasovaných gólů! Chytal však ve 14 zápasech, takže v přepočtu to vychází jeden a půl branky na zápas, což není taková hrůza.

   

  Není to ale ani to, na co je Čech zvyklý! Letos se stal v anglické Premier League rekordmanem v počtu vychytaných nul, jejich počet už se pomalu, ale jistě blíží ke dvoustovce. O nule na letošním šampionátu si však Čech mohl nechat jenom zdát!

   

  I když po ní sahal například proti favorizovanému Španělsku, v závěru došly Čechům síly a na brankáře se hrnul jeden pokus za druhým. Nakonec v síti skončil jediný. Další dva góly přidali Chorvaté a dílo dokonali Turci! Borci z nároďáku, kteří toho v životě nedokázali ani z poloviny tolik jako Čech, by se měli stydět, že má rodák z Plzně kvůli nim špatnou vizitku!

  pop | bleskove.cz

  Témata: fotbal, brankář, gól
  Komentáře ke článku
  loading...