Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  USTOJÍ TO?

  Jágr by mohl mediální hon na jeho přítelkyni ustát, tvrdí jeho expartnerka!

  15.06.2016 00:12 / sport google+ twitter facebook

  Bude jejich vztah pokračovat dál, nebo holka dostane košem kvůli své minulosti? Taková je nyní nejčastější otázka spojovaná s hokejistou Jaromírem Jágrem a jeho přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Na tu prasklo, že se živila jako tanečnice u tyče. Podle Jágrovy bývalé partnery Inny Puhajkové to dvojice může ustát, pokud bude chtít!

  Puhajková lupa
  Podle Jágrovy exky Puhajkové (vpravo) by Jágr s Kopřivovou mohli ustát mediální hon. | Facebook

  Fotky Kopřivové, jak tancuje u tyče a uslintaní chlapi jí dávají peníze za podprsenku a kalhotky, obletěly celou zemi. Na některých je vyfocená i bez podprsenky! Jágr rychle zareagoval vtipným videem, na kterém tancuje u hokejky, navíc řekl, že o všem věděl a byl by rád, kdyby se každý staral sám o sebe. Na druhé straně se však proslýchá, že z celé záležitosti není Jágr dvakrát nadšený. Může to jeho vztah ohrozit?

   

  Puhajková strávila s Jágrem šest let, což je nejdéle ze všech jeho partnerek. Dobře tedy ví, jak se asi musí hvězdný hokejista cítit. Podle ní těžce nese negativní články. „K médiím nemá moc dobrý postoj, protože mu často ukřivdila a nafoukla spoustu věcí. Záleží mu na mediálním obrazu. Je to férový člověk,“ uvedla Puhajková.

   

  Důležité je, že Jágr o minulosti Kopřivové věděl, říká Puhajková!
   

  Moderátorka sportovních novin se příliš nechtěla k celé záležitosti vyjadřovat, přesto si myslí, že by Jágr s Kopřivovou mohli celou věc ustát. „Přála bych Jardovi partnerku bez poskvrny, protože to bohužel odnáší jeho jméno a image. Nejdůležitější ale je, aby byl šťastný a spokojený. Jestli to našel u ní, musíme to respektovat,“ řekla Super.cz Puhajková.

   

  Podle ní je důležité, že Jágr o minulosti přítelkyně věděl. „Když to věděl, mohli by to ustát. Je na nich, jak to mezi sebou vyřeší. Musí se vypořádat s tím mediálním honem, ale ono to jednou přestane a objeví se jiná kauza,“ dodala Puhajková. Možná to ale nebude tak rychlé a naopak vyplavou na povrch další věci!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...