Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TREFA DO ČERNÉHO!

  Kanaďané vybílili Čechům rybník a uctili Jágra! Pojmenovali po něm pivo!

  14.06.2016 00:12 / sport google+ twitter facebook

  České pivovary, styďte se! Přestože je české pivo chloubou po celém světě, pivovary mají velký černý puntík! Ještě žádný totiž nepojmenoval pivo po hokejové legendě Jaromírovi Jágrovi, který je nejlepším Evropanem v zámořské NHL a dělá České republice dobré jméno za velkou louží. Čechy tak předběhli Kanaďané, kteří po něm pojmenovali pivo!

  Jágr lupa
  Tak tohle nečekal ani Jágr! V Kanadě po něm pojmenovali pivo! | Facebook

  Pivo s názvem Jaromír Czech Jágr nabízí malý pivovar Block Three v kanadské obci St. Jacobs. Jardu chce nabízet jak v lahví, tak točeného! Pivo má pět stupňů, takže se řadí k těm slabším. Fanoušci už ale vtipkovali o tom, že mělo mít mnohem více voltů. „Přesně mělo mít 6,8 stupňů podle Jágrova čísla 68,“ vtipkoval jeden z fanoušků.

   

  Češi se mohou chlubit skvělým pivem, Jágr mezi nimi ale chybí!
   

  Pivovar přitom vsadil na Jágra jako na svůj první distribuovaný ležák ve své historii. Nabízet ho chce ale jen ve svém okolí. Možná ale bude muset tuto taktiku změnit. Sotva se totiž zpráva o pivu s názvem podle Jágra dostala do světa, ihned se o něj strhl velký zájem!

   

  Nejenže ho chtějí ochutnat Kanaďané bydlící v okolí Ontaria, ale vědí o něm už všichni Jágrovi fanoušci na světě, protože zprávu převzala spousta médií! Doženou české pivovary kanadské průkopníky, nebo si bude muset Jágr zajet na vlastní pivo do Ontaria?

  pop | bleskove.cz

  Témata: Jágr, pivo
  Komentáře ke článku
  loading...