Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Ona je jednička!

  Šafářová to zase vyhrála! Ostatní tenistky ji považují za nejvíce obětavou

  13.12.2015 11:00 / sport google+ twitter facebook

  Tenistka Lucie Šafářová je prostě jednička! Alespoň co se týče pomoci druhým! Ostatní tenistky jí proto udělily vyznamenání za ochotu. A českou hráčku tím nesmírně potěšily!

  Lucie Šafářová lupa
  Lucie Šafářová je jednička | archiv

  O Šafářové se dlouho říká, že je nejmilejší hráčkou na okruhu. A nejsou to jen fámy! Už druhý rok po sobě ji totiž ostatní tenistky vyznamenaly cenou pro tenistku, která se nejvíce obětuje pro ostatní kolegyně.

   

  A není se vůbec čemu divit. Šafářová je už sedm let členkou hráčského výboru. Právě ten jedná za tenistky s WTA o kalendáři turnajů a podobně. Že bojuje za ostatní dokázala i na letošním Turnaji mistryň. Přestože už sama nemohla postoupit, v posledním těžkém zápase vyhrála a porazila rivalku své kamarádky Petry Kvitové, aby tím Kvitovou posunula do semifinále. Tím dokázala, že má srdce na pravém místě.

   

  A platí to vždycky. Je úplně jedno, na kolikáté je Šafářová příčce. Skromnost jí zůstává po celou dobu, přestože si letos v žebříčku výrazně polepšila. V uplynulém ročníku se poprvé dostala do první desítky. Ve čtyřhře vyhrála dva grandslamové tituly po boku své americké kolegyně Bethanie Mattekové-Sandsové a na Rolland Garos se dostala i do finále singlu. Stejně jako při posledních třech triumfech nechyběla ani počtvrté české reprezentaci při výhře ve Fed Cupu.

   

   

  redakce | bleskove.cz

  Témata: sport, Šafářová, tenis
  Komentáře ke článku
  loading...