Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŽÁDNÉ SLITOVÁNÍ!

  Šarapovová nemá zastání! Opřel se do ní hvězdný Federer!

  12.06.2016 00:07 / sport google+ twitter facebook

  Brala zakázané látky, tak ať za to zaplatí! Hvězdný tenista Roger Federer nemá žádné slitování s hříšnicí Marií Šarapovovou, která dostala za doping dvouletou stopku od tenisu! Ruska tvrdí, že o dopování nevěděla, podle Federera ji to neomlouvá a lék proti nemocem srdce brala ke zvýšení výkonnosti.

  Federer lupa
  Do překvapené Šarapovové se opřel Federer. Podle něj dopovala pro zvýšení výkonnosti! | Facebook

  U Šarapovové odhalili meldonium na letošním Australian Open. Teprve letos přibylo na seznamu zakázaných látek kvůli zneužívání sportovců, avšak Šarapovová tvrdí, že lék užívala kvůli problémům se srdcem už 10 let. Obhajuje se tím, že brala látku bez vědomí toho, že by byla zakázaná.

   

  Jenomže Federer na to neslyší. „Nevidím rozdíl v tom, zda dopovala vědomě, nebo nevědomě. Člověk si musí být jistý tím, co bere, a znát účinky i důsledky svého jednání. Pokud to tak není, je potřeba trestat,“ uvedl Federer, který je považovaný za nejlepšího tenistu historie.

   

  Podle Federera brala Šarapovová meldonium k navýšení výkonnosti!
   

  Podle něj navíc Šarapovová dobře věděla, co dělá. „Užívat lék v den zápasu nebo v době intenzivních tréninků souvisí se záměrem zvýšit vlastní energetickou hladinu. Zamlčet to týmu a chybějící medicínské ospravedlnění užívání meldonia vede k závěru, že ho brala kvůli navýšení výkonnosti,“ zdůraznil Federer, který je pro co nejpřísnější tresty za dopování.

   

  Dříve se do Šarapovové opřel například už i Rafael Nadal, kterého v minulosti také nařkli z dopování. Nikdy se to ale neprokázalo. Na druhé straně například její největší rivalka Serena Williamsová ocenila, že se Ruska k celé záležitosti postavila čelem a omluvila se. Jenomže to Marii nebylo nic platné a je z toho dvouletý zákaz činnosti!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...