Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Sport pro vaše děti

  Kolik stojí dětské sporty? Poradíme, kde ušetřit!

  03.06.2016 12:12 / sport google+ twitter facebook

  Sport má na vývoj dítěte bezesporu pozitivní vliv. Jak moc ale zasáhne rodinný rozpočet? Které sporty jsou drahé a za které neutratíte skoro nic? Dali jsme dohromady užitečné rady, se kterými vyberete ten správný sport pro vaše ratolesti.

  Barbora Špotáková s maminkou lupa
  Barbora Špotáková s maminkou | P&G

  Společnost Procter & Gamble v rámci celosvětové kampaně „Děkuji, maminko“ podporuje dětské sportovce a zároveň vyzývá všechny, aby poděkovali svým maminkám zato, co pro nás v životě udělaly. Ambasadorskou kampaně je úspěšná oštěpařka a olympionička Barbora Špotáková se svojí maminkou.

   

  Sport je pro děti velmi důležitý. Ne každý si však může pro své dítě dovolit finančně náročný sport. Jsou ale sporty, za které neutratíte skoro nic!
   

  Za letní sporty ušetříte

   

  Výdaje na sportování se pohybují v průměru okolo 500 korun měsíčně. Obecně platí, že zimní sporty jsou finančně náročnější než sporty letní. Rodiče ledních hokejistů nebo lyžařů si musí připlatit za speciální výstroj, která je pro tyto sporty nezbytná. Oproti tomu letní sporty jako je například fotbal nebo lehká atletika se dají provozovat i bez drahého vybavení. Navíc venkovní hřiště a tělocvičny najdete na rozdíl od sjezdovek a kluzišť skoro všude.

   

  Nezapomeňte na tréninky

   

  Další položkou do rozpočtu je pravidelné dojíždění na tréninky, případně na turnaje a závody dětí. Proto volte raději sportoviště, která se nachází blízko vašeho bydliště, případně k němu máte dobré dopravní spojení.

   

  Investice do budoucna

   

  Celkově sportující potomek vyjde v průměru na šest tisíc korun. K tomu děti také jezdí na sportovní soustředění a další akce, které je nutné započítat. Určitě je to ale méně, než kolik byste museli v budoucnu investovat do zdravotních komplikací, jež lenošivý život bez sportu způsobuje. A jsou to právě maminky, které u dětí budují pozitivní vztah k pohybu. Vozí děti na tréninky, pečlivě připravují svačiny a podporují je v cestě za životními úspěchy.

   

  Společnost Procter & Gamble prostřednictvím kampaně „Děkuji, maminko“ sděluje, že za každým úspěchem sportovce stojí jeho maminka. Podívejte se na unikátní video „Strong“, které vzniklo na počest všem statečným a silným ženám.

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...