Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠÍLENÉ DATUM!

  Tenisová kráska se žene do svatebních šatů! Šokovala datem obřadu!

  27.05.2016 00:15 / sport google+ twitter facebook

  Pánové, nebrečte! Tenisová kráska Dominika Cibulková se chystá provdat a stane se ženou jediného muže, přítele Michala Navary! Ještě více však šokovala datem svatby, které připadá na 9. července, tedy na finálový den Wimbledonu. Nevěří si půvabná Slovenka, nebo by kvůli svatbě oželela i grandslamový titul?

  Cibulková lupa
  Cibulková je s Navarou už šest let. Rozhodli se proto pokročit dál! | Instagram

  Cibulková se s partnerem zná už šest let, a proto se rozhodli do toho praštit! Vezmou se v bratislavském Dómu sv. Martina. A co na tom, že se svatba uskuteční v den tenisového svátku, kdy se nejlepší dvě ženy utkají o wimbledonský titul!

   

  Cibulková by se kvůli svatbě vzdala i boje o nejcennější grandslam!
   

  Buď si Cibulková moc nevěří a nedává si šance, že by se až do finále dostala, nebo jí na nejvíce ceněném grandslamu zase tolik nezáleží! Alespoň tedy ne tolik jako na vlastní svatbě, která může být nejen tou první, ale i poslední v životě!

   

  Plánovaným svazkem Cibulková dokazuje, že našla v Navarovi toho pravého! Předtím jí totiž několik vztahů nevyšlo. Dříve však chodila se samými tenisty! Nejprve to táhla s Ukrajincem Sergejem Stachovským, poté s Francouzem Gaelem Monfilsem a později s rakouským playboyem Jürgenem Melzerem, bývalým manželem české tenistky Ivety Benešové!

   

  Ačkoliv Navara nebyl z tenisového prostředí a zastával funkci ministerského úředního, bylo to pro Cibulkovou to pravé ořechové! Navíc se všeho vzdal a nyní svou nastávající doprovází na turnajích a stará se o ni!

  pop | bleskove.cz

  Témata: svatba, tenis, Wimbledon
  Komentáře ke článku
  loading...