Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TO PŘEHNAL!

  Mistr světa to přepískl v autě a přijde o řidičák! Tipněte, kolik jel obcí!

  23.05.2016 00:15 / sport google+ twitter facebook

  I když jsi mistr světa, zákon se musí dodržovat! Na to zapomněl čtyřnásobný světový šampion ve skifu Ondřej Synek, který jel v Praze více než stokilometrovou rychlostí. Na úseku přitom byla povolená padesátka! Kvůli tomu přijde o řidičák!

  Synek lupa
  Synek si je chyby vědom. O řidičák ale i tak přijde. | Facebook

  Synek vše vysvětloval na Facebooku. „Ptáte se, jak to bylo s tou rychlostí. Když jsem pospíchal z tréninku do školy, byl jsem přistižen Policií ČR, jak jsem je moc rychle. Věřte mi, že moooc rychle,“ napsal Synek.

   

  Na úseku s padesátkou se prohnal více než stokilometrovou rychlostí!
   

  Rychlost nespecifikoval, ale byla více než dvojnásobná proti rychlosti povolené. V místě, kde se musí jet 50 kilometrů v hodině, ujížděl rychlostí 104 kilometrů za hodinu. „Vím, je to moje chyba. Naštěstí jsem nikoho neohrozil, protože tři pruhy byly úplně prázdné. Teď už si to ale budu pamatovat, že pospíchat se má pomalu,“ dodal Synek.

   

  Aby si to taky nepamatoval! Čeká ho nejspíš totiž trest v podobě odebrání řidičského průkazu. Nějakou dobu tak bude muset používat autobusy, vlaky nebo bude muset mít osobního šoféra! Na svém voze Mustang a motorce však nějakou dobu řádit nebude!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...