Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Děkuji, maminko!

  Česká olympionička Barbora Špotáková děkuje své mamince. Podívejte se na video!

  20.05.2016 10:30 / sport google+ twitter facebook

  Barbora Špotáková představila nové video pro P&G ke kampani „Děkuji, maminko.“ Česká olympionička Barbora Špotáková účinkuje v novém spotu v rámci kampaně „Děkuji, maminko“ pro společnost Procter & Gamble.

  Barbora Špotáková s maminkou lupa
  Barbora Špotáková s maminkou | P&G

  Barbora Špotáková v novém videu děkuje své mamince Ludmile za její pomoc před Letními olympijskými hrami v Riu. Spot je provázen záběry z natáčení kampaně s Bárou i její maminkou.

    

  Maminka byla pro Barboru Špotákovou vždy velkou inspirací.
   

  „Bez opory a důvěry mamiky bych se nikdy nedostala tam, kde jsem teď. Jsem moc ráda, že mohu reprezentovat společnost P&G, protože si uvědomuje, jak velkou roli sehrávají maminky v našich životech. Maminka mi velice pomohla, když jsme se přestěhovaly do Prahy a vše pro mne bylo nové. První roky bez prostředků a v novém prostředí náš vztah utužily asi nejvíce. V tu chvíli jsme se musely spolehnout jedna na druhou a být si navzájem oporou. Když něco takového překonáte, jste právě o to silnější než vaše soupeřky na stadionu,“ svěřila se Špotáková.

   

  Kampaní “Děkuji, maminko” pro LOH v Riu 2016 pokračuje projekt Procter & Gamble, který se prezentuje jako partner olympijských her originálním způsobem – jako společnost, jež “hrdě podporuje maminky”. Společnost P&G dala dohromady tým sportovců, kteří se rozhodli podělit se s celým světem o příběhy svých maminek. Tvářemi české kampaně jsou právě Barbora Špotáková a její maminka Ludmila.

   

  Podívejte se na nové video.

   

  Max | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...