Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  MÁ TO SPOČÍTANÉ!

  Opilý rozhodčí během utkání močil na hřišti! Od disciplinárky dostal tvrdý trest!

  21.05.2016 01:00 / sport google+ twitter facebook

  Před zápasem v Příbrami si rozhodčí Jiří Jech trochu víc přihnul a následně se vydal podílet na řízení zápasu jako čárový rozhodčí! Jeho nohy se však viditelně motaly a všem bylo jasné, že mu koluje alkohol v krvi! Korunu této ostudě nasadil tím, že se na trávník vymočil! Nyní dostal trest dva roky zákazu činnosti!

  Jiří Jech lupa
  Jiří Jech se na dva roky musí rozloučit s tím, že by na sebe mohl obléct dres a jít řídit zápasy. | Facebook

  Jech si dres pro rozhodčí dlouhou dobu neobleče. Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR ho potrestala nejvyšším možným trestem. Víc než dva roky dostat nemohl. Vše se odehrálo v zápase 29. ligového kola v Příbrami, který byl minulou středu. Už od začátku bylo na Jechovi poznat, že má něco v sobě. Komise ho o den později vyřadila z listiny pro profesionální soutěže a přišel o licenci sudího.

     

  Komise neměla s rozhodčím žádné slitování. Napařila mu ten nejvyšší možný trest!
   

  O týden později usedla komise a pozvala si na kobereček Jecha. Jako důkaz jeho opilosti měli členové k dispozici videozáznam. Nebylo co řešit. Na trestu se shodla komise rychle. Dva roky zákazu a k tomu ještě musí Jecha zaplatit pokutu 100 tisíc korun.

   

  První informaci o trestu pustil do světa předseda disciplinárky Richard Baček. „Právní zástupce pana Jecha navrhoval zastavení řízení z toho důvodu, že se podle jeho názoru nepodařilo prokázat působení nějaké látky na pana Jecha. My jsme tomu neuvěřili na základě důkazů, které měla disciplinární komise k dispozici. To je zpráva delegáta, vyjádření komise rozhodčích i zhlédnutí videozáznamu,“ řekl.  

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...