Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  MÁ TO SPOČÍTANÉ!

  Opilý rozhodčí během utkání močil na hřišti! Od disciplinárky dostal tvrdý trest!

  21.05.2016 01:00 / sport google+ twitter facebook

  Před zápasem v Příbrami si rozhodčí Jiří Jech trochu víc přihnul a následně se vydal podílet na řízení zápasu jako čárový rozhodčí! Jeho nohy se však viditelně motaly a všem bylo jasné, že mu koluje alkohol v krvi! Korunu této ostudě nasadil tím, že se na trávník vymočil! Nyní dostal trest dva roky zákazu činnosti!

  Jiří Jech lupa
  Jiří Jech se na dva roky musí rozloučit s tím, že by na sebe mohl obléct dres a jít řídit zápasy. | Facebook

  Jech si dres pro rozhodčí dlouhou dobu neobleče. Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR ho potrestala nejvyšším možným trestem. Víc než dva roky dostat nemohl. Vše se odehrálo v zápase 29. ligového kola v Příbrami, který byl minulou středu. Už od začátku bylo na Jechovi poznat, že má něco v sobě. Komise ho o den později vyřadila z listiny pro profesionální soutěže a přišel o licenci sudího.

     

  Komise neměla s rozhodčím žádné slitování. Napařila mu ten nejvyšší možný trest!
   

  O týden později usedla komise a pozvala si na kobereček Jecha. Jako důkaz jeho opilosti měli členové k dispozici videozáznam. Nebylo co řešit. Na trestu se shodla komise rychle. Dva roky zákazu a k tomu ještě musí Jecha zaplatit pokutu 100 tisíc korun.

   

  První informaci o trestu pustil do světa předseda disciplinárky Richard Baček. „Právní zástupce pana Jecha navrhoval zastavení řízení z toho důvodu, že se podle jeho názoru nepodařilo prokázat působení nějaké látky na pana Jecha. My jsme tomu neuvěřili na základě důkazů, které měla disciplinární komise k dispozici. To je zpráva delegáta, vyjádření komise rozhodčích i zhlédnutí videozáznamu,“ řekl.  

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...