Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BUDE MATKOU?

  Je Soukalová těhotná? Blízcí mají jasno, trenér pochybuje!

  19.05.2016 00:08 / sport google+ twitter facebook

  Je v tom, nebo není? Rychlá a utajená svatba biatlonistky Gabriely Soukalové vyvolala spekulace, že je vítězka Světového poháru v jiném stavu! Potvrzuje to osoba z jejího okolí. Trenér Ondřej Rybář to ale vyvrací!

  Soukalová lupa
  Byla důvodem svatby Soukalové a Koukala těhotenství nejlepší biatlonistky světa? | Facebook

  Soukalová se vdala za přítele Petra Koukala nečekaně. Obřad přišel z ničeho nic a nikdo z fanoušků o něm nic nevěděl. O to překvapivější pak sňatek byl, i když novomanželé tvrdili, že nešlo o žádnou nárazovou akci. „Několik měsíců jsme svatbu plánovali,“ tvrdí dvojice.

   

  Založí rodinu, nebo ji opět uvidíme na trati? To ukážou další měsíce!
   

  Biatlonistka se dokonce po svatbě rozpovídala o tom, že by chtěla dítě. Následně však ujistila, že to bude nejdříve za několik let, protože se plánuje prosadit na zimní olympiádě, která je v plánu v roce 2018. Poté už by však chtěla založit rodinu, protože jí potáhne na 30 let.

   

  Jak to tak ale vypadá, Soukalová s Koukalem si možná pospíšili. V kuloárech se totiž začalo mluvit o tom, že svatba byla pouze následkem toho, že je úspěšná sportovkyně těhotná. Fanouškům by to tak udělalo čáru přes rozpočet. Trenér Rybář však uklidňuje, že tomu tak není a jeho svěřenkyně počítá s další sezónou i olympiádou. Nebude nakonec překvapený?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...