Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SVATBA NEBUDE!

  Kvitová opustila dalšího muže! Dohnaly ji k tomu špatné výkony, nebo jiný partner?

  17.05.2016 00:05 / sport google+ twitter facebook

  Po trenérovi Davidovi Kotyzovi dostal košem i její přítel, hokejista Radek Meidl! Tenistka Petra Kvitová udělala za posledních pár měsíců několik zásadních životních rozhodnutí! I když nedávno pomýšlela na svatbu, nyní už je zase bez přítele! Proč se rozešli? Je za tím jiný muž? A pomůže jí to zlepšit její výkony, které stojí letos za pendrek?

  Kvitová lupa
  Ještě nedávno se chtěla Kvitová za Meidla provdat. Nyní je konec! | Facebook

  Kvitová loni kývla na Meidlovu nabídku k sňatku a od té doby nosila na ruce prstýnek. Ten však nyní zmizel a tenistka pro to má jasné vysvětlení. „Rozešli jsme se,“ potvrdila Kvitová. Ještě nedávno přitom mluvila o svatbě, se kterou sice nespěchala, ale měla ji v plánu!

   

  Stojí za rozchodem špatné výkony, nebo jiný muž?
   

  Člověk míní, Kvitová mění! Ze svatby sešlo a přítel dostal košem! Promítly se v jejím rozhodnutí špatné výkony, které ji provázejí po celou letošní sezónu? Kvůli nim se Češka nedávno rozloučila po sedmi letech s trenérem Davidem Kotyzou, který ji dovedl ke dvěma vítězstvím ve Wimbledonu.

   

  Jenomže ani tato změna nestačila a Kvitová udělala další zásadní krok. Její vztah byl totiž podle některých tím, co ji brzdilo v jejích výkonech. Podle některých se více věnovala lásce a ztratila kvůli ní formu.

   

  Jenomže jsou špatné výsledky opravdu pravým důvodem pro rozpad vztahu, nebo je to něco jiného? Má Kvitová za Meidla náhradu? A přinese konec jejího vztahu lepší formu, na kterou znechucení fanoušci české jedničky už dlouho čekají?

  pop | bleskove.cz

  Témata: Kvitová, rozchod, tenis, vztah
  Komentáře ke článku
  loading...