Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  SVATBA NEBUDE!

  Kvitová opustila dalšího muže! Dohnaly ji k tomu špatné výkony, nebo jiný partner?

  17.05.2016 00:05 / sport google+ twitter facebook

  Po trenérovi Davidovi Kotyzovi dostal košem i její přítel, hokejista Radek Meidl! Tenistka Petra Kvitová udělala za posledních pár měsíců několik zásadních životních rozhodnutí! I když nedávno pomýšlela na svatbu, nyní už je zase bez přítele! Proč se rozešli? Je za tím jiný muž? A pomůže jí to zlepšit její výkony, které stojí letos za pendrek?

  Kvitová lupa
  Ještě nedávno se chtěla Kvitová za Meidla provdat. Nyní je konec! | Facebook

  Kvitová loni kývla na Meidlovu nabídku k sňatku a od té doby nosila na ruce prstýnek. Ten však nyní zmizel a tenistka pro to má jasné vysvětlení. „Rozešli jsme se,“ potvrdila Kvitová. Ještě nedávno přitom mluvila o svatbě, se kterou sice nespěchala, ale měla ji v plánu!

   

  Stojí za rozchodem špatné výkony, nebo jiný muž?
   

  Člověk míní, Kvitová mění! Ze svatby sešlo a přítel dostal košem! Promítly se v jejím rozhodnutí špatné výkony, které ji provázejí po celou letošní sezónu? Kvůli nim se Češka nedávno rozloučila po sedmi letech s trenérem Davidem Kotyzou, který ji dovedl ke dvěma vítězstvím ve Wimbledonu.

   

  Jenomže ani tato změna nestačila a Kvitová udělala další zásadní krok. Její vztah byl totiž podle některých tím, co ji brzdilo v jejích výkonech. Podle některých se více věnovala lásce a ztratila kvůli ní formu.

   

  Jenomže jsou špatné výsledky opravdu pravým důvodem pro rozpad vztahu, nebo je to něco jiného? Má Kvitová za Meidla náhradu? A přinese konec jejího vztahu lepší formu, na kterou znechucení fanoušci české jedničky už dlouho čekají?

  pop | bleskove.cz

  Témata: Kvitová, rozchod, tenis, vztah
  Komentáře ke článku
  loading...