Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZAPLATILI ŽIVOTEM!

  Šílená tragédie! Teroristé povraždili fanoušky Realu Madrid!

  16.05.2016 00:08 / sport google+ twitter facebook

  Za lásku k fotbalu zaplatili životem! Teroristé z Islámského státu se nezastaví naprosto před ničím! V Iráku zaútočili na kavárnu, kde měli sraz fanoušci Realu Madrid! Šestnáct z nich střelecké řádění teroristů nepřežilo a další se zranili!

  Real lupa
  Fanoušci Realu Madrid se stali terčem útoku teroristů. | Ilustrační foto Facebook

  Šílenci vběhli do kavárny mezi bezbranné lidi a začali do nich střílet hlava nehlava. „Stříleli po všech. Nemají rádi fotbal a myslí si, že je protiislámský,“ uvedl prezident iráckého fanklubu Realu Ziad Subhan.

   

  Teroristé zastřelili 16 lidí a dalších 30 zranili!
   

  Útok za sebou zanechal oběti na životech. Nepřežilo hned 16 lidí, dalších 30 se zranilo. „Ve fotbale nesmí mít násilí ani terorismus nikdy místo. Klub vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým a rodinám,“ uvedl v prohlášení Real Madrid.

   

  Islámský stát tak znovu ukázal, že se nezastaví naprosto před ničím a že cílem jeho útoků nemusí být pouze metra, letiště, kavárny, ale i kulturní akce jako loni v Paříži, redakce novinářů i sportovní události, kterých je letos v plánu až příliš!

   

  V současnosti se koná hokejové mistrovství světa v Rusku, následovat bude fotbalový evropský šampionát, na programu je i olympiáda v Riu a Světový pohár v hokeji! Vyhnou se teroristé těmto akcím?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...