Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BUDE TÁTA!

  Voráček zakládá rodinu! Bude z něho táta!

  12.05.2016 00:15 / sport google+ twitter facebook

  I když nemůže být s českým týmem na světovém šampionátu a těšit se z dosavadních výher, má ještě větší důvod k radosti! Hokejista Jakub Voráček se stane otcem! Jeho přítelkyně Nicol Warnecke je v tom!

  Voráček lupa
  Voráček bude otcem. Jeho americká přítelkyně je těhotná! | Facebook

  Voráček byl na loňském šampionátu kapitán a z prvního elitního útoku vystrčil i Jaromíra Jágra. Letos však ve Philadelphii neprošel zdravotní prohlídkou a na mistrovství mohl zapomenout. Přesto Voráček hokejistům na dálku fandí. „Moc fandím, kluci. Přivezte medaili, Češi do toho,“ uvedl Voráček.

   

  Voráček přišel o mistrovství, místo toho ale může být s těhotnou přítelkyní!
   

  A jak to tak vypadá, hokejisté svého bývalého kapitána na dálku poslouchají. Mají za sebou tři zápasy a třikrát se radovali z výhry. Přitom je potkali nejtěžší možní soupeři. Nejprve si poradili s domácím Ruskem, poté na nájezdy přemohli Lotyško a zatím v posledním zápase fantastický otočili nepříznivý zápas se Švédskem.

   

  Přestože se toho Voráček neúčastní a šampionát mu utekl, líto mu to být nemusí! Může totiž strávit čas se svojí americkou přítelkyní Nicol Warnecke, která očekává narození potomka. Voráček tak ve svých 26 letech založí po pětiletém vztahu rodinu.

   

  Věk už na to má a hlavně je finančně dostatečně zajištěný! Loni s Philadelphií podepsal konktrakt snů, který mu za osm let vynese přes 1,5 miliardy korun! Narodí se Voráčkovi malý hokejista, který půjde v otcových šlépějích?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...