Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BOJ S RAKOVINOU!

  Soukalová na prodej! Biatlonistka se zapojila do pomoci nemocným

  11.05.2016 00:08 / sport google+ twitter facebook

  Pomoct dobré věci a získat něco od své oblíbené sportovkyně mohou fanoušci biatlonistky Gabriely Soukalové. Vítězka Světového poháru chce pomoct lidem s nádorovým onemocněním. Vydraží proto své kolo, přičemž výtěžek připadne Českému registru dárců krvetvorných buněk. Pomůžete?

  Soukalová lupa
  Soukalová draží své kolo. Pomůže tak lidem s rakovinou! | Facebook

  Soukalová letos zažila nejúspěšnější sezónu v kariéře. Vyhrála poprvé v životě Světový pohár, za který si odnesla velký glóbus. Jenomže nebyl jediný a ona k velkému přidala i malé za prvenství na různých tratích.

   

  I když se Soukalové daří, nezapomíná na ty, kteří takové štěstí nemají! Proto dala do dražby kolo Superior. Biatlonistka na něm nabírala sílu během letních měsíců. Právě toto kolo i s originální grafikou a autentickým podpisem mohou fanoušci získat.

   

  A Soukalová je ráda. „Mám radost, že v Superioru měli takový nápad a dotáhli ho až do realizace. Jsem nyní v pozici, že můži pomoct lidem, kteří neměli takové štěstí jako my. Této role si velmi cením a vážím,“ přiznala Soukalová.

   

  Soukalová se snaží pomoct lidem s rakovinou! Výtěžek z prodeje kola pokryje testování nových dárců kostní dřeně!
   

  Celý výtěžek půjde na podporu dárcovství kostní dřeně. „Vážíme si toho, že český biatlon dává naději na záchranu života těm, kteří to potřebují. Naše spolupráce je dlouhodobá. Biatlonisté aktivně podporují registr už několik let na různých akcích a na jakékoliv příležitosti upozorňují na tuto problematiku. Teď navíc přišli s tím, že nám věnují výtěžek této dražby,“ uvedla koordinátorka Českého registru dárců krvetvorných buněk Gabriela Hošková.

   

  Peníze se použijí na úhradu nákladů spojených s testováním nových dárců. „Vstupní vyšetření totiž nehradí žádná zdravotní pojišťovna a registr to musí hradit ze svého nebo ze sponzorských darů,“ dodala Hošková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...