Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROČ ZEMŘEL?

  Fotbalista zkolaboval přímo na hřišti! Jeho smrt vyšetřuje policie

  08.05.2016 00:09 / sport google+ twitter facebook

  Velká tragédie otřásla fotbalovou scénou! Přímo na hřišti v Rumunsku zkolaboval kamerunský reprezentant Patrick Ekeng. V nemocnici potom zemřel! Bylo mu přitom teprve 26 let. Co za jeho smrtí vězí? Vyšetřuje ji policie!

  Fotbalista lupa
  Ekeng na hřišti zkolaboval. V nemocnici zemřel! | Epa

  Záložník se sesunul k zemi přímo při zápase. Lékaři ho po převozu do nemocnice oživovali hodinu, ale nebylo jim to nic platné! Za příčinu smrti označili zástavu srdce. Mladík přitom nastoupil do zápasu jako střídající hráč. Po pár minutách se ale skácel a zůstal bezvládně ležet.

   

  Hráč vystřídal, na hřišti se ale po pár minutách skácel k zemi!
   

  Po úmrtí se však strhl poprask. Klubový lékař mu prý totiž neposkytl dostatečnou první pomoc. Ten to ale odmítá. Není mu to však nic platné. Celým případem se zabývá policie právě kvůli tomu, že se hráči nedostalo na hřišti odpovídající pomoci.

   

  Má to ale dohru i na hřišti. I když se zápas mezi Bukureští a Viitorulem Konstanta dohrál a skončil 3:3, rumunský svaz zrušil víkendové zápasy tří nejvyšších soutěží, juniorů, ženské ligy i futsalu.

   

  Ekeng přitom není prvním hráčem Bukurešti, který zkolaboval při utkání a zemřel. Stejný osud potkal v roce 2000 přímo kapitána týmu Catalina Hildana. Toho zastihl kolaps v přátelském utkání a taky nepřežil.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...