Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DON CHUAN!

  Neuvirth to střídá jako ponožky! Po Plíškové si začal se sestrou Gudase!

  06.05.2016 00:12 / sport google+ twitter facebook

  Tichá voda břehy mele! Hokejový brankář Michal Neuvirthse se projevil jako Don Chuan, protože střídá partnerky jako ponožky! Přestože se před dvěma lety oženil, loni poslal manželku k vodě kvůli tenistce Kristýně Plíškové. Letos pro změnu randí se sestrou hokejisty Radka Gudase Karolinou! Která bude další na řadě?

  Neuvirth lupa
  Neuvirth si nabrnkl sestru hokejisty Gudase. Jak dloho jim to vydrží? | Facebook

  Neuvirth měl v minulosti šestiletou známost a pak z toho byla s přítelkyní Monikou v roce 2014 svatba. Svazek však netrval ani rok a už se začalo šeptat o románku brankáře s českou tenistkou Kristýnou Plíškovou, která je dvojčetem své slavnější sestry Karolíny.

   

  Nedávno poslal k vodě manželku a začal si s tenistkou. Nyní ji vystřídala sestra hokejového parťáka!
   

  Neuvirth tehdy přiznal, že se s manželkou rozešli. A přestože pletky s Plíškovou zatloukal a zatloukal, seděl loni na Wimbledonu mezi fanoušky a držel Kristýně pěsti. Navíc jejich techtle mechtle potvrdila i jedna z tenistek! Jenomže to taky dlouho nevydrželo a Neuvirth si našel další náhradu. Tentokrát je to sestra hokejového tvrďáka Gudase, se kterým brankář hraje ve Philadelphii.

   

  A tady už Neuvirth nezatlouká. Naopak přiznal, že se dvojice poznala v lednu a hned to mezi nimi jiskřilo. Poté si začali psát. Karolina, která je zpěvačkou a pohybuje se na muzikálových prknech, za ním dokonce přijela do Philadelphie.

   

  A od té doby je z toho láska jako trám! Neuvirthovi vztah posvětil i jeho parťák Gudas, který drží nad sestrou ochrannou ruku. Jak se asi Gudas zachová, až si Neuvirth najde další krásku? Najede do vlastního brankáře svým pověstným hitem? To by asi nedopadlo moc dobře!

  pop | bleskove.cz

  Témata: hokej, láska, vztah
  Komentáře ke článku
  loading...