svátek má Cecílie, zítra Klement
    ZBLÁZNIL SE?

Bývalý přítel Šarapové třikrát rozmlátil raketu! Z čeho mu tečou nervy?

03.05.2016 00:30 / sport google+ twitter facebook

Agresivními sklony se prezentoval bývalý přítel tenistky Marie Šarapovové, tenista Grigor Dimitrov. Nezvládl totiž vyhraný zápas, kde ho dělil od vítězství jediný gem, a proto třikrát rozmlátil raketu. Tloukl s ní o zem tak dlouho, dokud nebyla úplně na padrť! Co ho žere?

Dimitrov lupa
    Dimitrov ztratil hlavu a samou zlostí rozmlátil tři rakety! | Facebook

Bulharský tenista měl možnost na turnaji v Istanbulu připsat si pátý titul ve své kariéře a měl k němu výrazně nakročeno. Nad Diegem Schwartzmanem vyhrál první set 7:6 a v tom druhém vedl už 5:2. Jak se však ukázalo, takový náskok neumí prošustrovat jen tenistky, ale i jejich mužští kolegové!

Prohrál vyhraný zápas! Projevil se navíc jako šílenec!

Když Dimitrov druhý set prohrál 6:7, začaly jeho nervy pracovat. Hned v úvodu třetí sady se totiž jako agresor představil poprvní, když rozmlátil raketu. Tentokrát ho za to rozhodčí jen napomenul, ale netrvalo dlouho a přišla stejná záležitost znovu. Dimitrov opět rozmlátil raketu, a proto dostal trestný fiftýn!

To ale zbrzdilo jeho vášně jen na chvíli. Navíc ho prohraná druhá sada natolik rozhodila, že se nezmohl na žádný dobrý výkon. Když prohrával 0:5, přišel opět zkrat. Bulhar roztřískal další raketu přímo u lavičky s věcmi pod stoličkou rozhodčího. Následoval trestný gem, kterým zápas skončil v neprospěch Dimitrova 7:6, 6:7 a 0:6.

Čtyřiadvacetiletý mladík tak může zpytovat svědomí, že ztratil nejen vyhraný zápas, ale také hlavu. Občas se totiž stane, že tenisté s raketou hodí, pořádným úderem jednu nedávno zlomila i světová jednička Serena Williamsová, ale rozmlátit vzteky hned tři rakety, to už je pořádná nálož! Co by na to řekla Maria? Ta možná kvůli dopingu nebude moct vzít raketu na turnaji už nikdy do ruky!