hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

Jágrova náruč zůstala prázdná! Koho v ní chtěl držet?

26.04.2016 00:18 / sport google+ twitter facebook

Už je to více než dvacet let, co se mohli naposledy pomazlit! Hokejista Jaromír Jágr dvakrát za život získal Stanley Cup, ale bylo to v letech 1991 a 1992 v dresu Pittsburghu. Od té doby na něj stále marně čeká. Věří však, že se ho znovu dočká!

Jágr lupa
    Jágr vyhrál Stanley Cup dvakrát na začátku devadesátých let. Do té doby čeká! | www.nhl.com

Jágr si znovu přeje vyhrát Stanley Cup jako nic jiného! Od té doby, kdy ho získal, stal se ještě olympijským vítězem i mistrem světa, a stal se členem Tripple Gold Clubu pro držitele všech tří významných trofejí! Jenomže letos se mu nepodaří znovu získat Stanley Cup, protože vypadl se svojí Floridou už v prvním kole play-off. Panteři totiž nestačili na New York Islanders, přestože byli papírově lepším soupeřem.

Jágr věřil, že může Stanley Cup letos získat. Bude si na něj muset nejméně rok počkat!

Soupeře přehrávali i na kluzišti v počtu střel a v držení puku, shodou okolností však často zápasy prohrávali v prodloužení! Přesně takový zápas byl i ten poslední, který Florida ztratila po prodloužení 1:2 a kapitulovala v celé sérii v poměru 2:4. Celý zápas přitom sahala po vítězství, když už od první třetiny vedla 1:0. V závěru pak ještě měla šanci pečetit výsledek do prázdné brány, což se ale nepodařilo!

Předcházely tomu fauly protihráčů, avšak ze strany rozhodčího zůstaly bez povšimnutí. Když pak v poslední minutě Islanders vyrovnali, zůstala Florida jako opařená! V prodloužení pak prohrála, jako se tomu stalo v sérii už poněkolikáté!

Jágrova náruč tak zůstane znovu prázdná a Stanley Cupu se letos nedočká, přestože před začátkem sezóny otevřeně mluvil o tom, že ho chce získat. I když se mu to nepodařilo, nehodlá se vzdát. Jak sám říká, play-off dlouho nehrál a poučil se, jak by na něj měl trénovat.

Pokusí se v příštím roce znovu svého miláčka získat? Do té doby mu bude muset stačit v jeho náručí přítelkyně Veronika Kopřivová, která je však určitě více než silnou náplastí!