Úterý 24. dubna 2018
svátek má Jiří, zítra Marek

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Je to doma!

  Drama až do konce! Češky jsou znovu ve finále!

  18.04.2016 00:01 / sport google+ twitter facebook

  Byl to boj až do posledního dechu! Až závěrečná čtyřhra rozhodla o tom, že se české tenistky znovu podívají do finále Fed Cupu! Ve Švýcarsku porazily domácí tým 3:2 na zápasy. Rozhodující bod přidaly ve čtyřhře Lucie Hradecká a Karolína Plíšková, které získaly cenný skalp světové deblové jedničky Martiny Hingisové!

  Fed Cup lupa
  Holky to dokázaly! Po postupu do finále budou následovat bujaré oslavy. | Facebook

  Češky neměly ve Švýcarsku vůbec jednoduchou práci. První den sice překvapivě vyhrála Barbora Strýcová nad žebříčkově lépe postavenou Timeou Bacsinszkou, na druhé straně však prohrála Karolína Plíšková až se 129. hráčkou světa Viktorijí Golubičovou!

   

  Češky měly na mále! Opět ale podržela čtyřhra!
   

  Tu Švýcarky nasadily proto, že se jim zranila jejich jednička Belinda Benčičová. Golubičová se šance chopila a nedala na sobě znát, kolikátá je v žebříčku! Plíšková vše napravila druhý den, když si poradila s Bacsinskou. Češky tak znovu vedly a Strýcová mohla získat poslední třetí bod právě proti Golubičové.

   

  I když to tak vypadalo a zvítězila první set, mladá Švýcarka stejně jako s Plíškovou otočila nepříznivý vývoj a vyrovnala, což všechny naprosto překvapilo! Golubičová tak byla jediná, která ve dvouhře získala oba body!

   

  Ani to ale nebylo Švýcarsku nic platné. Rozhodly o tom Plíšková s Hradeckou, které nastoupily do čtyřhry. Přestože proti nim stála deblová jednička Hingisová a vedle ní hrdinka Golubičová, Češky se nenechaly zastrašit. Dvě ranažky naložily Švýcarkám co proto a rozhodly, že bude moct český tým v listopadu obhajovat loňský triumf ve Fed Cupu!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...