Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Dostala rozum!

  Konečně se probudila! Kvitová má trenéra, ve Fed Cupu ale nepomůže!

  16.04.2016 00:01 / sport google+ twitter facebook

  Třikrát hurá, několikatýdenní bezvládí je pryč! Nejlepší česká tenistka Petra Kvitová si konečně našla trenéra a opět nad ní bude panovat mužská ruka! Role kouče se ujal český deblista František Čermák! Jak se podepíše jeho přítomnost na výkonech české jedničky?

  Kvitová lupa
  Česká jednička angažovala do role trenéra deblistu Františka Čermáka. | Facebook

  Kvitová se na začátku letošního roku kvůli špatným výsledkům rozloučila po sedmi letech s trenérem Davidem Kotyzou, který ji dvakrát dovedl k triumfu ve Wimbledonu. Od té doby trenéra neměla a na její výkonnosti to bylo znát. Prohrávala v prvních kolech turnajů a nedovedla přemoct ani papírově znatelně slabší hráčky!

   

  Bez trenéra to bylo slabé! Zlepší se nyní výkonnost Kvitové?
   

  Právě to vedlo k tomu, že poprvé v historii nepřinesla ani jeden bod při utkání Fed Cupu mezi Českou republikou a Rumunskem. Proto se s kapitánem Petrem Pálou domluvila, že bude chybět i při víkendovém semifinále, při kterém se Češky utkají se Švýcarskem. Chybět bude nejen Kvitová, ale i Lucie Šafářová, která se taky potýká se špatnými výkony v singlu.

   

  Kvitová zpočátku nevylučovala, že si možná trenéra nenajde ani do konce sezóny. Nakonec ale přišla k rozumu a angažovala do konce letošního ročníku právě Čermáka. Ten sice mnoho zkušeností s trénováním nemá, ale Kvitová je přesvědčená o tom, že spolupráce přinese ovoce!

   

  Čermák nabídku hned přijal. Kvitovou nebude učit nic nového, ale podpoří ji v její agresivní hře. Chce pouze zlepšit její podání a naučit ji hrát blíž základní čáře, aby její soupeřky neměly možnost reagovat na tvrdé údery. Zmátoří se Kvitová pod novým trenérem, nebo se bude nadále propadat?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...