Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Prohrává svůj boj?

  Schumacher je připoutaný na lůžko a nehýbe se! Bez zdravotní podpory není schopný života

  10.04.2016 00:14 / sport google+ twitter facebook

  Smrt pomalu, ale jistě natahuje pařáty po bývalém jezdci formule 1 Michaelovi Schumacherovi, který se po pádu na lyžích jen těžko zotavuje. Ani po více než dvou letech není schopný samostatného života bez zdravotní podpory a zůstává na lůžku!

  Schumacher lupa
  Stav Schumachera je stále špatný. Prý není šance, že by se to zlepšilo! | Facebook

  Schumacher je závislý na lécích. „Při životě ho drží jen infuze a lepší už to nebude,“ uvedl zdroj blízký Schumacherově rodině. Tvrdí také, že se sedminásobný mistr světa formule 1 nemůže hýbat a je připoutaný na lůžko.

    

  Schumacher je prý připoutaný na lůžko a nehýbe se!
   

  Dokázat by to mohly fotografie, které má zdroj k dispozici. Odmítá je ale zveřejnit. „Je ve špatném stavu a není žádná naděje na zlepšení,“ dodal zdroj. S tím se ale nehodlá smířit Schumacherova rodina, která už několikrát podobné zprávy vyvrátila. Schumacherova manželka tvrdí, že léčba trvá dlouho, přesto jsou vidět pokroky.

   

  Schumacher má přitom tu nejlepší péči. Stará se o něj 15 speciálně vyškolených lidí pod vedením doktora, který ho měl na starosti hned po jeho úraze na konci prosince roku 2013, kdy sportovec narazil při lyžování hlavou do skály.

   

  K jezdci může jen pár lidí a informace o něm se do médií nedostávají. Rodina se vše snaží držet pod pokličkou. To stejné činí i jeho manažerka, která se snaží všechny špatné zprávy dementovat. Je to ale se Schumacherem opravdu tak vážné?

  pop | bleskove.cz

  Témata: úraz, zdraví, Život, formule
  Komentáře ke článku
  loading...