Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Nový objev!

  Dlouho netruchlil! Trenér Růžička už má náhradu za mrtvou manželku

  07.04.2016 00:15 / sport google+ twitter facebook

  V únoru oplakával mrtvou ženu, na začátku dubna už má novou! Náruč hokejového trenéra Vladimíra Růžičky nezůstala dlouho prázdná a vyplnila ji jedna z fanynek Chomutova, kde bývalý reprezentační kouč působí!

  Růžička lupa
  Ještě nedávno truchlil za mrtvou ženu. Nyní už není Růžička sám! | Facebook

  Růžičkova rodina se v únoru zahalila do smutku, protože jeho manželka Eva podlehla těžké nemoci. Měla přitom pouhých 53 let a byla Růžičkovou oporou v těžkých dobách, kdy se musel především v posledním roce rozloučit s reprezentací a potýkal se s nepříjemnou úplatkářskou aférou.

   

  Žena podlehla těžké nemoci. Nyní už je na jejím místě jiná!
   

  Jenomže s úmrtím odešla i podpora milované manželky a Růžička si připadal sám. Na obrovský balvan nekončící aféry, která ho dohnala až na policii, už nestačil. To byl nejspíš důvod, proč se začal poohlížet někde jinde. Netrvalo to dlouho a nová nápadnice na sebe nenechala dlouho čekat.

   

  Vyhlédl si ji přímo v Chomutově, kde trenérsky působí. Dvojici už spolu načapali novináři, kteří viděli, jak si k sobě sedají do auta. Kdy s tím půjde Růžička na světlo? Nebo si ještě chvíli počká, než vyjde na veřejnost s novou partnerkou?

   

  Ať je to, jak chce, podporu bude potřebovat. Stále ještě totiž není u konce jeho aféra, kdy měl vzít úplatek půl milionu od podnikatele Miroslava Palaščáka za to, že měl Palaščákův syn hrát pod Růžičkou ve Slavii Praha. Jenomže když se toho mladý hokejista nedočkal, zveřejnil jeho otec video, na kterém se s Růžičkou o penězích baví. Celou věcí se zabývá policie.

  pop | bleskove.cz

  Témata: rodina, vztah, hokej
  Komentáře ke článku
  loading...