Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Je v tom!

  Nejlepší biatlonistka čeká dítě! Otcem je hvězdný sportovec!

  06.04.2016 00:04 / sport google+ twitter facebook

  Nejlepší biatlonistka loňského roku, Běloruska Darja Domračevová, je v tom! Čeká dítě s nestárnoucím norským biatlonistou Ole Einarem Björndalenem! Loňské vítězce křišťálového glóbu se tak protáhne pauza od biatlonu. Využije toho Češka Gabriela Soukalová, nebo se taky chystá na potomka?

  Domračevová lupa
  Domračevová s Björndalenem čekají dítě! Potvrdili tím svůj vztah! | www.alamy.com

  Domračevová vyhrála loni Světový pohár, kterým se v letošním ročníku při absenci Bělorusky může chlubit Soukalová. Domračevová totiž prodělala mononukleózu a po loňské úspěšné sezóně se rozhodla odpočívat. Tím se otevřely dveře k úspěchu právě pro Soukalovou.

   

  Těhotenstvím se potvrdil vztah Domračevové a Björndalena!
   

  O rok dříve ještě Běloruska na olympiádě v Soči získala tři zlata, takže měla za poslední dobu úspěchů požehnaně a tělo řeklo stop! Jenomže jak to tak vypadá, na trať se hned tak nevydá! Je totiž těhotná, čímž se definitivně potvrdil její vztah s Ole Einarem Björndalenem, který je jedním z nejslavnějších biatlonistů vůbec.

   

  Zatímco Domračevová bude rodit, Björndalen bude i ve svých 42 letech závodit nadále. Jak to tak vypadá, síly má tolik, že může závodit i za svoji milou. „Motivace mi neschází, těším se na další sezónu,“ dodal osminásobný olympijský šampion a dvacetinásobný mistr světa.

   

  Jak na celou situaci zareaguje letošní nejlepší biatlonistka Gabriela Soukalová? Využije absenci Domračevové i v dalším roce, nebo taky bude chtít založit rodinu a prásknou do toho s přítelem, badmintonistou Petrem Koukalem?

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...