Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Řekli si ANO!

  Slavný brankář si vzal svoji reportérku! Sbalil ji při rozhovoru

  02.04.2016 00:22 / sport google+ twitter facebook

  Tak už je konečně ruka v rukávu! Konec jako z nějaké pohádky má příběh slavného fotbalového brankáře Ikea Casillase, který nečekaně našel lásku při rozhovoru po zisku titulu mistra světa v roce 2010. Do reportérky se zamiloval na první pohled, a proto ji začal líbat. Nyní si svou vyvolenou Saru Carbonero vzal!

  Casillas lupa
  Casillas poznal reportérku při rozhovoru a hned ji začal líbat. | Facebook

  Kdo by čekal nějakou velkolepou párty, ten se spletl. Dvojice stavbu tajila a byla na ní jen hrstka lidí. Přítomní byli jen svědci a dvouletý syn Martín Casillas Carbonero, který je plodem společné lásky fotbalisty a moderátorky!

   

  Byla to láska na první pohled, která skončila u oltáře!
   

  Synek ale dlouho nezůstane sám, protože by se mu v létě měl narodit sourozenec. Tím se Casillasova nyní už i úřady potvrzená rodina rozroste o dalšího člena! Narodí se Martínovi sestřička, nebo bratříček?

   

  Casillas se seznámil s Carbonero čirou náhodou po vítězném finále Španělů proti Nizozemcům v roce 2010. Casillas šel dělat rozhovor jako novopečený mistr světa a reportérkou byla právě dlouhovlasá brunetka.

   

  Ta fotbalistovi ihned učarovala, takže se nemohl jen tak rozloučit. Přímo v přenosu ji políbil na ústa a také na tvář, z čehož byla vykolejená nejen reportérka, ale také všichni okolo. Jedinou pusou to celé začalo. Od té doby spolu dvojice chodí a nyní svou lásku potvrdila u oltáře!

  pop | bleskove.cz

  Témata: svatba, rodina, fotbal
  Komentáře ke článku
  loading...