Středa 21. března 2018
svátek má Radek, zítra Leona
  Řekli si ANO!

  Slavný brankář si vzal svoji reportérku! Sbalil ji při rozhovoru

  02.04.2016 00:22 / sport google+ twitter facebook

  Tak už je konečně ruka v rukávu! Konec jako z nějaké pohádky má příběh slavného fotbalového brankáře Ikea Casillase, který nečekaně našel lásku při rozhovoru po zisku titulu mistra světa v roce 2010. Do reportérky se zamiloval na první pohled, a proto ji začal líbat. Nyní si svou vyvolenou Saru Carbonero vzal!

  Casillas lupa
  Casillas poznal reportérku při rozhovoru a hned ji začal líbat. | Facebook

  Kdo by čekal nějakou velkolepou párty, ten se spletl. Dvojice stavbu tajila a byla na ní jen hrstka lidí. Přítomní byli jen svědci a dvouletý syn Martín Casillas Carbonero, který je plodem společné lásky fotbalisty a moderátorky!

   

  Byla to láska na první pohled, která skončila u oltáře!
   

  Synek ale dlouho nezůstane sám, protože by se mu v létě měl narodit sourozenec. Tím se Casillasova nyní už i úřady potvrzená rodina rozroste o dalšího člena! Narodí se Martínovi sestřička, nebo bratříček?

   

  Casillas se seznámil s Carbonero čirou náhodou po vítězném finále Španělů proti Nizozemcům v roce 2010. Casillas šel dělat rozhovor jako novopečený mistr světa a reportérkou byla právě dlouhovlasá brunetka.

   

  Ta fotbalistovi ihned učarovala, takže se nemohl jen tak rozloučit. Přímo v přenosu ji políbil na ústa a také na tvář, z čehož byla vykolejená nejen reportérka, ale také všichni okolo. Jedinou pusou to celé začalo. Od té doby spolu dvojice chodí a nyní svou lásku potvrdila u oltáře!

  pop | bleskove.cz

  Témata: svatba, rodina, fotbal
  Komentáře ke článku
  loading...