Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Tragédie v Belgii!

  Děsivá smrt! Belgického cyklistu po hromadném pádu přejel doprovodný motocykl!

  29.03.2016 03:00 / sport google+ twitter facebook

  Hromadný pád cyklistů při jednorázovém závodě Gent-Wevelgem v Belgii měl tragické následky! Pětadvacetiletý Antoine Demoitié nepřežil střet s doprovodným motocyklem, který do něj po kolizi napálil! Mladý cyklista o pár hodin později v nemocnici zemřel!

  Cyklista lupa
  Antoine Demoitié zemřel v pouhých pětadvaceti letech při závodech, které tolik miloval. | Twitter

  Jezdci stáje Wanty-Groupe Gobert se stal osudným pád čtyř soupeřů, se kterými se ocitl na zemi. Cyklisté už měli za sebou více než polovinu závodu. Do cíle jim zbývalo pouhých sto kilometrů.  Demoitié však do cíle nikdy nedorazil. Zatímco jeho soupeři po kolizi pomalu naskakovali zpět za řídítka, on to tak rychle nezvládl. A právě to se mu stalo osudným!

    

  Mladému cyklistovi se stala osudným kolize s motocyklem!
   

  Cyklistu srazil doprovodný motocykl a zasáhl ho přímo do hlavy. O život bojoval spurtér z Lutychu na jednotce intenzivní péče v nemocnici ve francouzském Lille. Po pár hodinách však vydechl naposledy. Krátce po půlnoci vážným zraněním podlehl.

   

  O život v nemocnici bojuje i jeho krajan Daan Myngheer, kterého v úvodu dvoudenního závodu Critérium International postihl na trati infarkt. Dvaadvacetiletého mladíka lékaři uvedli do umělého spánku a připojili na dýchací přístroje. Jeho stav je i nadále kritický.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...