Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nebezpečný Istanbul!

  Tenistky obchází strach! Kvůli teroristickým útokům se odhlašují z turnaje v Turecku!

  28.03.2016 03:00 / sport google+ twitter facebook

  Strach o život! To je hlavní důvod, proč česká tenistka Lucie Hradecká odmítá odcestovat do Turecka na další na turnaj WTA! A není v tom sama! Účast odřekly nejméně dvě další hráčky!

  Hradecká lupa
  Přidají se k Hradecké a spol. další tenistky, které odmítnou jet do Turecka? | Facebook

  Třicetiletá Hradecká se rozhodla kvůli obavám o svoji bezpečnost vynechat turnaj v Istanbulu, který odstartuje 18. dubna. Příznivci tenisu se musí smířit s tím, že neuvidí nejen českou hráčku, ale také Italku Camilu Giorgiovou a Američanku Irinu Falconiovou. I ony se totiž rozhodly na turnaj nedorazit. Není vyloučené, že se k této trojici postupem času přidají další hráčky.

    

  Nejméně tři hráčky odmítly odcestovat do Turecka na turnaj, který začne 18. dubna!
   

  Tenistky se pro tento krok rozhodly kvůli několika teroristickým útokům, které se v poslední době dějí právě v Istanbulu. Největší turecké město se naposledy stalo terčem teroristů minulou sobotu, kdy tam sebevražedný atentátník zabil čtyři lidi a dalších šestatřicet lidí zranil. Útoky v Turecku nejsou ojedinělé. Loni prakticky neuběhl měsíc, aniž by teroristé nezaútočili.  

   

  Pro Hradeckou to jistě nebylo lehké rozhodování. Vždyť právě v Turecku dosáhla skvělých výsledků. Před sedmi lety se ve dvouhře probojovala až do finále. Ještě úspěšnější byla ve čtyřhře, kde získala titul s Renatou Voráčovou.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...