Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Bude mít co vysvětlovat!

  Mladičký talent z NHL udělal neskutečnou hloupost! Chtěl se pomstít bývalé přítelkyni, a proto zveřejnil fotky při sexu!

  26.03.2016 03:00 / sport google+ twitter facebook

  Nedokázal skousnout, že ho přítelkyně opustila a rozhodl se pomstít velmi netradičním způsobem! Talent z NHL Garret Ross na internetu zveřejnil fotografie, které dívku zachycují při pohlavního styku! Třiadvacetiletý hokejista, který je v Chicagu označován za jednoho z nejtalentovanějších hokejistů za poslední roky, má nyní oplétačky s policií a může skončit i za mřížemi!

  Ross lupa
  Vedení Chicaga mladého talenta okamžitě suspendovalo a hrát nebude až do konce vyšetřování. | Twitter

  Ross si myslel, že pikantními fotkami nejvíce uškodí své expřítelkyni. To se však šeredně spletl. Nejvíce nepříjemností čeká kvůli jeho neuváženému kroku právě jeho. Pár dní po zveřejnění si jej totiž předvolali na služebnu policisté, kteří s ním nehodlají mít žádné slitování. „Dobře věděl, že soukromé fotografie nemůže za žádných okolností šířit na veřejnosti," uvedl vyšetřovatel.

    

  Hokejista Ross to přehnal! Za zveřejnění fotek expřítelkyně při pohlavním styku půjde před soud.
   

  Netrvalo dlouho a o obvinění se dozvědělo vedení Chicaga, které hokejistu draftovalo v roce 2012. Tuto sezonu odehrál Ross převážně na farmě v týmu Rockford IceHogs, ale ani za ně nějakou dobu nenastoupí. „Po bližším přezkoumání jsme dospěli k závěru, že Garreta do doby, než bude znám verdikt soudu, dočasně suspendujeme," uvedlo vedení Blackhawks.

   

  Hokejista bude před soudem svůj čin vysvětlovat v následujícím týdnu. Pokud bude uznán vinným, může odejít s tučnou pokutou, ale také s několikaletým pobytem za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...