Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Šílení fanoušci!

  Sobotkovi jde o život! Vlastní fanoušci mu vyhrožují vraždou!

  25.03.2016 00:10 / sport google+ twitter facebook

  Co je moc, to je příliš! Hokejistovi Avangardu Omsk a českému reprezentantovi Vladimírovi Sobotkovi jde o život! Zabitím mu přitom vyhrožují jeho vlastní fanoušci! Důvod? Nemohl hrát kvůli zranění!

  Sobotka lupa
  Zraněný Sobotka se stal terčem útoku vlastních fanoušků! | Facebook

  Sobotka se zotavuje ze zdravotních komplikací, a proto v několika zápasech chyběl. Omsk hrál přitom druhé kolo play-off ruské KHL, jenomže na soupeře nestačil a skončil. A právě to ruské fanoušky namíchlo. „Snažil jsem se vrátit, ale moje zranění mě nenechalo hrát hokej,“ uvedl Sobotka.

   

  Sobotka nemohl hrát, fanoušci si na něm vybili zlost z prohry!
   

  Právě jemu fanoušci připisují vyřazení, protože se kvůli zranění objevil jen ve dvou zápasech. „Čtvrt roku jsem nemohl chodit, natož bruslit kvůli zlomeným zádům. Dívat se na spoluhráče na ledě a nemoct ji pomoct, to není lehké. Proto prosím, nejsou potřeba komentáře typu zabiju tě. Díky klukům, kteří to chápou,“ uvedl Sobotka na svém Facebooku.

   

  Důrazně tím dal najevo zhrzeným fanouškům, že nemá o žádné útoky nebo výhrůžky zájem. Přestože je možné, že se horké hlavy příznivců Omsku brzy zchadí, není to pro Sobotku příjemná záležitost. Nadávky hráči občas slýchávají od protistrany, ale od vlastních fanoušků? To je pěkná podpásovka!

   

  Českému centrovi přitom není dobře ani zdravotně. Sice naskočil ke dvěma zápasům, ale stále se ještě zotavuje. Není tak ani jasné, zda bude na květnovém světovém šampionátu. Na tom loňském byl přitom důležitým centrem první elitní formace, kde zaznamenal také několik branek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...