Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Unikl smrti?

  Bratr hvězdného Djokoviče unikl smrti o vlásek! Míjel se s teroristy?

  23.03.2016 00:02 / sport google+ twitter facebook

  Možná vteřiny dělily od smrti bratra světové tenisové jedničky Novaka Djokoviče Djordjeho, který byl na letišti v Bruselu v době výbuchů po útoku teroristů! Místem, kde bomby explodovaly, přitom procházel několik minut před tragédií!

  Djokovič lupa
  Novak Djokovič (vlevo) se bál o bratra Djordjeho (vpravo), který byl při výbuších na letišti. | www.mirror.co.uk

  Dvacetiletý tenista a mladší sourozenec slavného bratra byl zrovna poblíž epicentra výbuchu. Rány jeho pozornosti neunikly, žádné z nich ale nebyl tak blízko, aby mu ublížila. Tragickým místem přitom procházel o pár okamžiků dříve a je možné, že se klidně mohl míjet z teroristy, kteří katastrofu způsobili!

   

  Mladíkovi stačilo malé zdržení a mohl být na seznamu obětí!
   

  Stačilo si zajít na záchod, pro noviny nebo se zdržet na občerstvení a mohl být Djordje Djokovič na seznamu obětí nebo v lepším případě mezi zraněnými. Lidem však bomby trhaly nohy a nedá se v jejich případě hovořit o lehkých zraněních!

   

  Mladý Srb však vyvázl bez újmy a jeho rodina včetně slavného bratra si může oddechnout. Mnoho lidí ale takové štěstí nemělo a jejich blízcí nyní truchlí, protože už je nikdy neuvidí!

   

  Teroristé zaútočili na bruselské letiště v úterý ráno. Zanedlouho poté se terčem jejich útoku stala jedna ze stanic metra. Desítky lidí zemřely, stovky jsou zraněné. K útoku se přihlásil Islámský stát.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...