Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Láska jako hrom!

  Jágr je v tom až po uši! Lásku k Veronice přiznal na Facebooku!

  17.03.2016 00:05 / sport google+ twitter facebook

  Fikaně, ale dost jasně! Přesně tak hokejista Jaromír Jágr přiznal na Facebooku, že jeho srdce hoří láskou k Veronice Kopřivové! Čtyřiadvacetiletá modelka tak může být štěstím bez sebe, že ulovila hokejového Boha, přestože je mu o dvacet let více!

  Jágr lupa
  Jágr vedle Kopřivové září úsměvem! Je důvodem k jeho formě? | Facebook

  Jágr celou záležitost kulantně zformuloval. „Pro všechny kritiky, co nechápou, že člověk může mít vícero telefonů a že když se vyfotíš s jinou (opice a iPhone), tak to neznamená, že jsii přestal milovat tu svoji (Veronika a Huawei),“ usmíval se Jágr.

   

  Jsou spolu krátce, ale Jágr už v tom lítá!
   

  Sdělení bylo jasné. Nedávno se totiž vyfotil v posilovně s iPhonem, byť dělá reklamu na Huawei, a taky dal loni na Facebook fotku s opicí jako reakci na to, že se v tisku objevila jeho fotka v posteli s tmavovlaskou kráskou. Ať Jágr směřoval na cokoliv, je jasné, co píše mezi řádky!

   

  Lítá v tom až po uši. Jeho slova o tom, že fotka s jinou neznamená, žes přestal milovat tu svoji, přičemž zvýraznil jméno Veronika, mluví za vše! I když jsou spolu Jágr a Kopřivová krátce, jiskří to mezi nimi jako hrom!

   

  Dokazují to jejich společné fotky, na té poslední Jágr září úsměvem! A že to jde poznat i na hřišti! Mladá partnerka mu dodala druhý dech a Jágr válí jako za mlada!

  pop | bleskove.cz

  Témata: láska, vzta, pár
  Komentáře ke článku
  loading...