Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Žalostné miliony!

  Hertl a Mrázek jako chudí příbuzní! Dohromady neberou ani polovinu co Pavelec!

  05.03.2016 00:08 / sport google+ twitter facebook

  Hokejový brankář Petr Mrázek si letos vydobyl pozici jedničky v Detroitu, ale jeho plat je oproti jiným českým hokejistům žalostný. Za rok si přijde na 19 milionů korun. A o moc líp na tom není ani Tomáš Hertl, který nyní v NHL září. Ročně si vydělá 23 milionů. Brankáři Ondřeji Pavelcovi to přitom ročně sype 106 milionů.

  Hokej lupa
  Hertl (vlevo) a Mrázek mají takové platy, že by je ostatní hokejisté schovali do kapsy! | Facebook

  Mrázek s Hertlem jsou na tom z 16 hokejistů, kteří jsou v českém výběru na Světový pohár, podstatně nejhůř. Výjimkou je ještě Michal Kempný, který v Avandgardu Omsk dostává ročně sedm milionů korun. Přestože je to na hokejistu žalostné, každý obyčejný člověk by si o takovém platu mohl nechat jenom zdát!

   

  Mrázek a Hertl v NHL září, ale berou málo. Do kapsy by je strčil Pavelec, Voráček nebo Krejčí!
   

  Jiné kápo je například Jakub Voráček, kterému Philadelphia dává 113 milionů za rok. Ještě lépe je na tom Tomáš Plekanec, v Montrealu dostává ročně 125 milionů. Ještě více bere v Calgary Michael Frolík, jeho gáže je 138 milionů za rok. Vítězem v platech je jednoznančně David Krejčí z Bostonu. Za rok vydělává 181 milionů korun.

   

  Čtveřice dostává dokonce podstatně více peněz než legendární Jaromír Jágr, který však v nominované šestnáctce na Světový pohár chybí. Na Floridě bere 3,5 milionu dolarů za rok, což je zhruba 85 milionů korun. Přestože jsou Češi milionáři, oproti šestnáctce hráčů z jiných týmů jsou chudí příbuzní! Z rok vydělají dohromady přes miliardu korun, zatímco Kanaďané nebo Američané mají dvojnásob!

  pop | bleskove.cz

  Témata: hokej, plat, miliony
  Komentáře ke článku
  loading...