Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Čeká ho vězení!

  Fotbalista Sunderlandu půjde za mříže! Za sex s patnáctiletou dívkou!

  03.03.2016 00:00 / sport google+ twitter facebook

  Vinen! Fotbalista Adam Johnson půjde za sex s patnáctiletou dívkou do lochu! Osmadvacetiletý záložník se také přiznal, že sexuálně obtěžoval i další dívku! Soudce ve středu uvedl, že odnětí svobody je v tomto případě nevyhnutelné! Johnson v době vyšetřování hrál za uznávaný Sunderland. Ten se s ním však nepáral a z týmu ho vykopl!

  Adam Johnson lupa
  Fotbalista se k sexuálnímu kontaktu s dítětem přiznal. Nyní za to bude pykat. | Facebook

  Johnsonovi hrozí od čtyř až do deseti let v lochu. O výši trestu ale zatím soudce nerozhodl. Očekává se, že verdikt padne do dvou až tří týdnů. Do té doby zůstane bývalý anglický reprezentant na svobodě. Vazbě se vyhnul díky zaplacení kauce, kterou složil, když ho policisté zatkli v jeho domě.

    

  Osmadvacetiletý fotbalista Johnson byl uznaný vinným ze sexuálního kontaktu s dítětem. Výši trestu soudce určí do tří týdnů.
   

  Durhamská police si pro fotbalistu přišla 2. března 2015, tedy pět let po incidentu. Po zatčení skončil v cele. Složil však kauci a dostal se na svobodu. Jakmile se o vyšetřování dozvěděl jeho klub Sunderland, z týmu ho okamžitě propustil. Adidas s ním neměl taky žádné slitování, vypověděl mu sponzorskou smlouvu.

   

  Johnson v současné době žije s přítelkyní, která mu před víc než rokem porodila dceru. "Je stoprocentně nevinný," je přesvědčená žena. Johnson se však k činu před soudem přiznal.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...