Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Vyřadila parťačku!

  Kvitové zazvonil budíček. Probrala se konečně?

  24.02.2016 00:00 / sport google+ twitter facebook

  Že by se blýskalo na lepší časy? Snad ne pouze na chvíli! Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v Dauhá poradila s reprezentační kolegyní Barborou Strýcovou 7:6 a 6:4. Výher má letos jako šafránu, připsala si teprve druhou. Zazvonil jí konečně budíček?

  Kvitová lupa
  Třikrát hurá! Kvitová se konečně dočkala výhry. Letos je její druhá! | Facebook

  Strýcová na minulém turnaji v Dubaji prošla až do finále, zatímco Kvitová prohrála hned v prvním zápase. I když Strýcová v Dubaji nevyhrála, měla formu a pro Kvitovou nebyla lehkou soupeřkou. Kvitová dokonce musela v prvním setu odvracet dva setboly, nakonec ale sadu v tie-breaku vyhrála.

   

  V té druhé pomohla dvojnásobné wimbledonské vítězce Strýcová, která jí za nerozhodného stavu darovala své podání dvojchybou. Kvitová už pak doservírovala zápas a připsala si vítězství. Skalp Strýcové získala už pošesté, jednou prohrála.

    

  Kvitová vyřadila parťačku Strýcovou, se kterou bude hrát čtyřhru.
   

  Česká jednička tak potvrdila svoji roli a ani tentokrát si nenechala týmovou kolegyní vzít svou neporazitelnost v zápasech s Češkami. Výhra by ji navíc mohla nakopnout. Sama Kvitová doufá v lepší zítřky. „Na začátku sezony jsem se trápila. Doufám, že mi výhra pomůže. Byla důležitá,“ uvedla Kvitová.

   

  V osmifinále si zahraje s Lotyškou Jelenou Ostapenkovou. To ale nebude všechno. Kvitová totiž nastoupí i ve čtyřhře. V páru nebude s nikým jiným než s poraženou Barborou Strýcovou.

  pop | bleskove.cz

  Témata: tenis, turnaj, výhra
  Komentáře ke článku
  loading...