Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  Vyřadila parťačku!

  Kvitové zazvonil budíček. Probrala se konečně?

  24.02.2016 00:00 / sport google+ twitter facebook

  Že by se blýskalo na lepší časy? Snad ne pouze na chvíli! Tenistka Petra Kvitová si na turnaji v Dauhá poradila s reprezentační kolegyní Barborou Strýcovou 7:6 a 6:4. Výher má letos jako šafránu, připsala si teprve druhou. Zazvonil jí konečně budíček?

  Kvitová lupa
  Třikrát hurá! Kvitová se konečně dočkala výhry. Letos je její druhá! | Facebook

  Strýcová na minulém turnaji v Dubaji prošla až do finále, zatímco Kvitová prohrála hned v prvním zápase. I když Strýcová v Dubaji nevyhrála, měla formu a pro Kvitovou nebyla lehkou soupeřkou. Kvitová dokonce musela v prvním setu odvracet dva setboly, nakonec ale sadu v tie-breaku vyhrála.

   

  V té druhé pomohla dvojnásobné wimbledonské vítězce Strýcová, která jí za nerozhodného stavu darovala své podání dvojchybou. Kvitová už pak doservírovala zápas a připsala si vítězství. Skalp Strýcové získala už pošesté, jednou prohrála.

    

  Kvitová vyřadila parťačku Strýcovou, se kterou bude hrát čtyřhru.
   

  Česká jednička tak potvrdila svoji roli a ani tentokrát si nenechala týmovou kolegyní vzít svou neporazitelnost v zápasech s Češkami. Výhra by ji navíc mohla nakopnout. Sama Kvitová doufá v lepší zítřky. „Na začátku sezony jsem se trápila. Doufám, že mi výhra pomůže. Byla důležitá,“ uvedla Kvitová.

   

  V osmifinále si zahraje s Lotyškou Jelenou Ostapenkovou. To ale nebude všechno. Kvitová totiž nastoupí i ve čtyřhře. V páru nebude s nikým jiným než s poraženou Barborou Strýcovou.

  pop | bleskove.cz

  Témata: tenis, turnaj, výhra
  Komentáře ke článku
  loading...