Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Dostane neskutečný balík!

  Voráček se topí v penězích

  31.07.2015 06:30 / sport google+ twitter facebook

  Jakub Voráček lupa
  Jakub Voráček bude těžce v balíku | archiv

  Hokejista Jakub Voráček je pracháč. Ve Philadelphii totiž podepsal nový osmiletý kontrakt, který mu vynese přes dvě miliardy korun. S platem 8,25 milionu dolarů na rok strčí do kapsy i legendárního Dominika Haška.

   

   

  Voráček bude dres Letců oblékat dalších osm let. Tak zní verdikt, který přinesla smlouva s pohádkovým platem. Nová smlouva začne platit až po následující sezóně.

   

  Hokejista si vydělá celkem 66 milionů dolarů, což je v přepočtu okolo 1,65 miliardy korun. Na jeden rok má přes osm milionů dolarů, o čemž se většině českých hokejistů ani nezdálo. Voráček trumfl i legendárního Haška, který bral v Detroitu osm milionů dolarů za rok.

   

  Pohádkovou smlouvou se útočník posunul na historicky třetí místo Čechů, kteří v NHL dosáhlli tak vysokého platu. Na druhém místě se drží Bobby Holík, kterému dal New York Rangers 9,6 milionu dolarů. Vede Jaromír Jágr, který dostal od Washingtonu Capitals 11,4 milionu dolarů.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...