Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  F4

  Ptáček junior se chystá na slavnou Imolu

  25.07.2018 18:15 / sport google+ twitter facebook

  Italský šampionát vozů Formule 4 má před sebou další díl. Jezdce tentokrát přivítá slavný okruh v Imole a chybět u toho samozřejmě nebude ani český pilot Petr Ptáček junior. Ten bude navíc patřit mezi největší favority na "bednu".

  Ptáček lupa
  Ptáček | archiv

  V sobotu a v neděli bude na programu další napínavá podívaná v rámci italské Formule 4. Českého fanouška může těšit, že jednu z hlavních rolí zde hraje i náš Petr Ptáček junior. Letošní sezóna mu zatím vychází opravdu parádně a díky skvělým výsledkům už se probojoval na průběžné třetí místo, navíc s úctyhodným náskokem vede pořadí nováčků. Nezasvěcený pozorovatel by mohl říct, že na co Petr sáhne, co se mu daří. Tím spíš, když zazářil i ve španělské F4, kam si na chvíli "doskočil" v rámci přípravy. Nebyl by to ale tento talentovaný pilot, kdyby byl sám se sebou spokojen. „Mám ještě rezervy, dobře si to uvědomuji. Stále se učím, každý závod je pro mne velká škola,“ usmívá se Ptáček.

   

  „Mám ještě rezervy, dobře si to uvědomuji."
   
   
  Necelých pět kilometrů dlouhý okruh u městečka Imola v provincii Bologna bude pro českého jezdce velkou výzvou. Je totiž jedním z mála, na kterém se jezdí proti směru hodinových ručiček, což je vždycky nezvyk a piloti se s tím musí sžít. Pro Petra by to však nemělo znamenat nic neřešitelného. Už dávno není žádným vyjukaným zelenáčem, prakticky během chvíle se svými výkony pasoval na favorita každého závodu, do kterého nastoupí.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: F4
  Komentáře ke článku
  loading...