Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TENISOVÁ SVATBA

  Exmanželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se podruhé vzali

  29.05.2018 05:00 / sport google+ twitter facebook

  Tenista Radek Štěpánek (39) a Nicole Vaidišová (29) jsou opět manželé. Podruhé si řekli ano v pátek 25. května 2018, osm let po první svatbě. A těší se na první mimčo!

  Štěpánek lupa
  Radek Štěpánek bude brzy otcem | Facebook

  Romantika jak má být. Slavná dvojice je opět spolu a těší se na příchod miminka. „Každý příběh lásky je krásný, ale ten náš je můj nejoblíbenější,“ napsal ke společné fotce na sociálních sítích Štěpánek, který měl modrý oblek a nevěsta tmavomodré šaty.  

  Potomek se má narodit v létě
    

  Radek Štěpánek s Nicole Vaidišovou měli svatbu v roce 2010. O tři roky později se ale rozvedli. Štěpánek potom randil s další tenistkou, wimbledonskou vítězkou Petrou Kvitovou. Nicole zase například s golfistou Danielem Suchanem. Dnes jsou ale opět spolu, vzali se a už se těší na své první dítě.

   

  "Jsem šťastný, že se s vámi mohu s Nicole podělit o radostnou zprávu. V létě se dočkáme přírůstku do rodiny!“ napsal na sociální síti Štěpánek. Dvojnásobný vítěz Davisova poháru, který loni na podzim oznámil konec kariéry, a bývalá sedmá hráčka světa se už jednou k sobě pokoušeli vrátit, a to v únoru 2016. Povedlo se jim to ale až loni. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...