Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TENISOVÁ SVATBA

  Exmanželé Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se podruhé vzali

  29.05.2018 05:00 / sport google+ twitter facebook

  Tenista Radek Štěpánek (39) a Nicole Vaidišová (29) jsou opět manželé. Podruhé si řekli ano v pátek 25. května 2018, osm let po první svatbě. A těší se na první mimčo!

  Štěpánek lupa
  Radek Štěpánek bude brzy otcem | Facebook

  Romantika jak má být. Slavná dvojice je opět spolu a těší se na příchod miminka. „Každý příběh lásky je krásný, ale ten náš je můj nejoblíbenější,“ napsal ke společné fotce na sociálních sítích Štěpánek, který měl modrý oblek a nevěsta tmavomodré šaty.  

  Potomek se má narodit v létě
    

  Radek Štěpánek s Nicole Vaidišovou měli svatbu v roce 2010. O tři roky později se ale rozvedli. Štěpánek potom randil s další tenistkou, wimbledonskou vítězkou Petrou Kvitovou. Nicole zase například s golfistou Danielem Suchanem. Dnes jsou ale opět spolu, vzali se a už se těší na své první dítě.

   

  "Jsem šťastný, že se s vámi mohu s Nicole podělit o radostnou zprávu. V létě se dočkáme přírůstku do rodiny!“ napsal na sociální síti Štěpánek. Dvojnásobný vítěz Davisova poháru, který loni na podzim oznámil konec kariéry, a bývalá sedmá hráčka světa se už jednou k sobě pokoušeli vrátit, a to v únoru 2016. Povedlo se jim to ale až loni. 

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...