Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BOMBA!

  Známý biker založil freestylovou školu kola v Českých Budějovicích

  29.03.2018 15:27 / sport google+ twitter facebook

  Kolem dokola ČB není jednorázový projekt, nýbrž nedávno vzniklá freestylová škola. A má vysoké cíle. Dětem a budoucím bikerům nabídne totiž více než jen "jízdu na kole" a možnost posouvat se dál pod odborným vedením.

  Zbyněk Bahula lupa
  Zbyněk Bahula | Facebook

  Hlavním  trenérem školy je totiž profi biker Zbyněk Bahula,  který za 16. let praxe skákání na kole, může nabídnout velikou dávku zkušeností. Poradí a pomůže s technikou od úplných začátků až po velké freestylové triky ve vzduchu. Navíc sám stále aktivně jezdí.

   

  První freestylová škola kola otevírá svoje dveře všem věkovým kategoriím
   

  První freestylová škola kola otevírá svoje dveře všem věkovým kategoriím a všem, kdo se chtějí naučit nějaké ty triky na svých kolech, nebo si jen tak zablbnout na freestylové trati. Začátečnická trať se nachází v Mokrém a dirtové skoky v Dubném u Českých Budějovic. Dráha bude otevřená od května od úterý do čtvrtka, vždy od 16.00 do 18.00 hodin.
  Vše na https://www.facebook.com/kolemdokolacb

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...