Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TESTY DOKONČENY

  Charouz Racing System je na start F2 připraven perfektně

  25.03.2018 17:08 / sport google+ twitter facebook

  Velmi úspěšné předsezónní testy má za sebou jediný český tým v seriálu FIA Formule 2. Charouz Racing System na bahrajnském okruhu Sakhir dokázal, že se směle může měřit s těmi nejlepšími. Všichni se tak právem těší na první ostrý závodní víkend, který se na stejném místě koná už 6.-8. dubna.

  Fuoco a Delétraz lupa
  Fuoco a Delétraz | Dutch Photo Agency

  Už před pár týdny to na okruhu Paula Ricarda vypadalo velmi dobře. Antonio Fuoco i Louis Delétraz se s monoposty sžili rychle a i když ve Francii úřadovala spíš zima a sníh, Charouz Racing System si z jihu Evropy odvezl zajímavá data i zkušenosti. Během třídenního testování v Bahrajnu jen potvrdil, že start sezóny FIA Formule 2 může vyhlížet s optimismem. Pokud si někdo myslel, že česká stáj bude jen do počtu, přepočítal se. Oba vozy, které zdobí i logo Ferrari Driver Academy, absolvovaly téměř 2000 kilometrů a Fuoco i Delétraz se pravidelně umisťovali v horní polovině výsledkové listiny. „To, co se nám během našeho druhého testování podařilo, je opravdu uspokojující. Věděli jsme, že nám tyto dny ukážou, jaký pokrok jsme udělali. Časy dokazují, že jsme konkurence schopní,“ pochvaloval si majitel stáje Antonín Charouz.

   

  Časy dokazují, že jsme konkurence schopní,“ pochvaloval si majitel stáje Antonín Charouz.
   

  Spokojeností zářili i oba jezdci. Antonio Fuoco ocenil zejména fakt, že podmínky byly naprosto jiné, než na okruhu Paula Ricarda. Jasně se tak projevilo, na co auto má. „Od prvního kola jsme byli rychlí. Máme samozřejmě ještě na čem pracovat, ale obecně jsem spokojen,“ měl jasno italský pilot. Jeho švýcarský kolega k tomu ještě dodal, že se ve formuli cítil velmi dobře. „Jsem moc šťastný a věřím, že jsme na první závody připraveni. Udělali jsme hodně práce a v Bahrajnu se to ukázalo.“ Už za dva týdny budeme vědět, jestli se výsledky testů projeví i v ostrém měření sil.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Antonín Charouz, auto, F2
  Komentáře ke článku
  loading...