Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Zájem má i tým Schumacher

  Český jezdec okouzlil svět

  27.02.2018 13:44 / sport google+ twitter facebook

  Je to jako pohádka o tom, Jak český Honza ke štěstí přišel. Jenomže závodník Tom Beckhäuser nespoléhá na štěstí nebo nějaké tajemné síly, ale na dřinu a samozřejmě mu pomáhá i talent. Jak jinak by se mohl během jediné sezóny ve Formuli 4 vyšvihnout mezi nejlepší piloty? Nezůstalo to bez reakce, motoristický svět si dobře všímá.

  Tom Beckhäuser lupa
  Tom se zase posunul o kousek dále | archiv Toma Beckhäusera

  Je to jako pohádka o tom, Jak český Honza ke štěstí  přišel. Jenomže závodník Tom Beckhäuser nespoléhá na štěstí nebo nějaké tajemné síly, ale na dřinu a samozřejmě mu pomáhá i talent. Jak jinak by se mohl během jediné sezóny ve Formuli 4 vyšvihnout mezi nejlepší piloty? Nezůstalo to bez reakce, motoristický svět si dobře všímá.

  Jeho příběh je důkazem, že sny se mohou plnit. Pokud člověk umí, má kolem sebe výborné lidi, kteří ho podporují i tým, se kterým se může naladit na vítěznou vlnu. Teprve loni se Tom Beckhäuser ve Formuli 4 zabydloval, letos už má za sebou umístění na bedně. Před posledními závody sezóny navíc zaznamenal další veliký úspěch. Oslovil ho totiž tým Team US Racing Ralpha Schumachera, bratra slavného Michaela, který naposledy ve Formuli 1 závodil za Toyotu. Ralphův syn David právě ve Formuli 4 jezdí a český borec se tak stal jeho kolegou. Oba tak pojedou v jednom týmu.
   

  „Vždycky je to super pocit, když reprezentujete zemi, ve které jste se narodili a ve které žijete. Není to jen o hokejistech nebo fotbalistech, my to máme stejně, jsme na naši vlajku také hrdí,"
   

  A zřejmě osud tomu chtěl, že právě dnes se Tom dočkal i dalšího uznání. Autoklub České republiky ho "přijal za svého" a závodník se tak stal oficiálně členem české reprezentace. Na kombinéze už můžete dobře vidět znak Autoklubu. „Vždycky je to super pocit, když reprezentujete zemi, ve které jste se narodili a ve které žijete. Není to jen o hokejistech nebo fotbalistech, my to máme stejně, jsme na naši vlajku také hrdí," usmíval se Tom. Nezbývá, než mu popřát hodně štěstí do posledních závodů, snad to zase klapne na pódium. V současné době je Tom na třetím místě seriálu. Do konce chybí ještě dva víkendy, jeden v Abu Dhabi, druhý v Dubai, což znamená osm závodů. Takže se jede ještě o hodně bodů.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: sport, auto, motorsport
  Komentáře ke článku
  loading...