Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  UTAJENÁ VESELKA

  Tenista Rosol se potřetí oženil!

  25.02.2018 16:00 / sport google+ twitter facebook

  Přítelkyně Lukáše Rosola si změnila své příjmení na Rosolová. Rozená Petra Kubinová tak prozradila, že slavný tenista se opět oženil! Prý už v lednu.

  Petra Kubinová lupa
  Rosolovy partnerky vypadaly vždy skvěle | Petra Kubinová

  Úspěšný tenista Lukáš Rosol (32) se potřetí oženil. Tentokrát je jeho vyvolenou Petra Kubinová (24). "Známe se už asi osm let. Hrávala dříve tenis a v juniorech byla celkem úspěšná. Bohužel jí kariéru přerušilo zranění, o to pro ni pak bylo těžší se vracet zpátky,“ prozradil nedávno Rosol webu tenisovysvet.cz.  „Ví přesně, kdy má fandit a jak mě má při zápase podpořit. Jsem šťastný, že tady může být se mnou,“ řekl loni na Wimbledonu.  

  Zasnoubili se krátce po Rosolově rozvodu
   

  Tenista Lukáš Rosol je úspěšný nejen na kurtech, ale také u žen. Dokonce byl dvakrát ženatý. Jeho první ženou byla atletka Denisa Ščerbová, kterou si vzal v listopadu 2008. Rozvedli se o tři roky později. Moderátorku Michaelu Ochotskou si vzal v létě 2015 a má s ní syna Andrého. 

  mak | bleskove.cz

  Témata: Lukáš Rosol
  Komentáře ke článku
  loading...