Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  JDE O VŠECHNO

  Roztrhají čeští lvi ruského medvěda?

  23.02.2018 06:07 / sport google+ twitter facebook

  Čeští hokejoví lvi se chystají na ruského medvěda. Tým ze země hokejových ledoborců je poslední překážkou Čechů před vysněným bojem o olympijské zlato. Zopakuje se letos Nagano?

  Hokejisté lupa
  Češi musí porazit favorita - Rusko | Archiv

  Dnes se rozhodne, zda sen o zlatu českých hokejistů bude skutečný. Zápas začíná v 8.40 a půjde skutečně o všechno. 

  Češi? Mají dobrý tým, už to tady dokázali!
   

  Češi věří, že zvítězí. Boj o finále by mohl rozhodnout především jejich brankař Pavel Francouz, který je opravdu ve formě. Někteří jej srovnávají s hězdným Dominikem Haškem.

   

  „Když takového brankáře máte v týmu, hráči se uklidní, vědí, že když udělají chybu, mají za zády oporu. Pokud se vám gólman dostane do takové formy, je velká šance na úspěch," věří například současný kouč pražské Sparty Radim Rulík.

   

  Na setkání se svými věčnými rivaly se těší také samotní Rusové. „Češi? Mají dobrý tým, už to tady dokázali. Bude to dobrý zápas,“ poznamenal kapitán Pavel Dacjuk v očekávání dnešního duelu. Naposledy se Češi s Rusy střetli na květnovém mistrovství světa v Paříži. Výsledek byl jednoznačný 3:0.

   

  Podle českého kouče Josefa Jandače je dnes čas na odplatu. „Máme s nimi poslední zápasy negativní bilanci, ale je na čase to změnit. A že nejsme favorit my? Mezi těmi čtyřmi už nebude žádný outsider. Budou rozhodovat drobnosti - přesilovky, oslabení. Možná i trošku to štěstí a připravenost,“ uvedl Jandač po čtvrtfinálové bitvě.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...