hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

ZLATO PRO ESTER!

Ledecká překvapila v superobřím slalomu!

17.02.2018 07:00 / sport google+ twitter facebook

Ester Ledecká (22) šokovala na olympijských hrách vítězstvím v superobřím slalomu! Česká reprezentantka vyhrála o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veithovou. Třetí skončila Tina Weiratherová z Lichtenštejnska.

Ester Ledecká lupa
    Ester propadla zimním sportům už v dětství, které trávila v Krkonoších | Facebook

Historický úspěch! Ester Ledecká na olympijských hrách zvítězila v superobřím slalomu. Vyhrála o setinu sekundy před obhájkyní zlata Rakušankou Annou Veithovou.

Jde o největší úspěch v historii českého sjezdového lyžování.

Dvaadvacetiletá Ledecká se tak postarala o největší úspěch v historii českého sjezdového lyžování. Na olympijských hrách dosud získaly bronzové medaile Olga Charvátová Křížová ve sjezdu v Sarajevu 1984 a Šárka Strachová ve slalomu ve Vancouveru 2010.

V Pchjongčchangu se Ledecká zapsala do historie už tím, že jako první v historii absolvovala na olympijských hrách závody na lyžích i na snowboardu. Na něm bude navíc coby mistryně světa hlavní favoritkou paralelního obřího slalomu.