Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZLATO PRO ESTER!

  Ledecká překvapila v superobřím slalomu!

  17.02.2018 07:00 / sport google+ twitter facebook

  Ester Ledecká (22) šokovala na olympijských hrách vítězstvím v superobřím slalomu! Česká reprezentantka vyhrála o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veithovou. Třetí skončila Tina Weiratherová z Lichtenštejnska.

  Ester Ledecká lupa
  Ester propadla zimním sportům už v dětství, které trávila v Krkonoších | Facebook

  Historický úspěch! Ester Ledecká na olympijských hrách zvítězila v superobřím slalomu. Vyhrála o setinu sekundy před obhájkyní zlata Rakušankou Annou Veithovou.  

  Jde o největší úspěch v historii českého sjezdového lyžování.
   

  Dvaadvacetiletá Ledecká se tak postarala o největší úspěch v historii českého sjezdového lyžování. Na olympijských hrách dosud získaly bronzové medaile Olga Charvátová Křížová ve sjezdu v Sarajevu 1984 a Šárka Strachová ve slalomu ve Vancouveru 2010.

   

  V Pchjongčchangu se Ledecká zapsala do historie už tím, že jako první v historii absolvovala na olympijských hrách závody na lyžích i na snowboardu. Na něm bude navíc coby mistryně světa hlavní favoritkou paralelního obřího slalomu.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Ester Ledecká
  Komentáře ke článku
  loading...