Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OLYMPIJSKÁ POHÁDKA

  Čeští krasobruslaři v tranzu!

  14.02.2018 16:00 / sport google+ twitter facebook

  Čeští krasobruslaři požívají na zimní olympiádě v Koreji svou malou pohádku. Během své jízdy získali 63,25 bodu a vybojovali si tak právo účastnit se čtvrtečních volných jízd.

  duskova a bidar lupa
  Českou dvojici čekají volné jízdy | youtube

  Jako malý zázrak považují čeští krasobruslaří Anna Dušková a Martin Bidař svůj postup mezi šestnáct nejlepších na zimních olympijských hrách v Pchjončchangu. „Výskali jsme radostí, objímali jsme se. Dopadlo to lépe, než jsme doufali," svěřuje se nadšená Dušková. „Je to trošku zázrak,“ dodává dojatě. 

  Byla jsem úplně v transu. Jsem tak šťastná, že jsme se dokázali vrátit po mém zranění
   

  Zážitek z jízdy byl pro oba vysněným pohádkovým příběhem. „Byla jsem úplně v transu. Jsem tak šťastná, že jsme se dokázali vrátit po mém zranění. Vybavuje se mi jen úsměv na konci, který byl úplně od srdce," směje se šťastná krasobruslařka.

   

  Přitom chybělo málo a olympiáda byla pro oba šťastlivce zapovězena. „Už jen účast na olympijských hrách byla naším vítězstvím. Vždyť my jsme trénovali jízdu na ledě jen tři týdny," říká Martin Bidař. Anna Dušková si totiž na konci října během tréninku přetrhla křížový vaz v pravém koleni a musela na operaci. Volnou jízdu pojedou čeští krasobruslaři ve čtvrtek.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...