Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OLYMPIJSKÉ ÚLETY

  Pančochová pojede pod hesly: Morava pi*o a Superlezba

  09.02.2018 01:01 / sport google+ twitter facebook

  Snowboardistka Šárka Pančochová bude v jihokorejském Pchjongčchangu závodit v helmě plné žraloků a originálních hesel. Design ochranné pomůcky ji navrhla dlouholetá kamarádka Tereza Čermáková.

  pančochová lupa
  Snowboardistka z Moravy patří ke světové špičce | Ivana Roháčková

  Rodačka z Uherského Brodu se v uvolněné společnosti snowboarďáků cítí doslova jako žralok ve vodě a podle toho vypadá také její helma. A skutečně žralok je hlavním motivem její ochrany hlavy. A není to náhoda. Její přezdívka Shark znamená v angličtině právě žraloka.  „Kromě žraloka je tam surfař a hory," představuje česká freestyle snowboardistka motivy své helmy. 

  Před čtyřmi lety na olympiádě v Soči ve finálové jízdě spadla a původní helma se jí rozbila
   

  A to není všechno. Helma se vyjímá také další nápisy. Na jedné straně přílby se vyjímá „Morava pi*o“ a nechybí ani její přiznání k sexuální orientaci v dalším nápisu „Superlezba“ „Tohle byl dodatek Terčinýho přítele, který mě zná dlouho," vysvětlila se smíchem pro server Sport.cz.

   

  A česká žraločice na sněhu doufá, že ji helma, kterou pro ni vyrobila dlouholetá kamarádka Tereza Čermáková, přinese štěstí. Před čtyřmi lety na olympiádě v Soči totiž ve finálové jízdě spadla a původní helma se jí rozbila. Naštěstí snowboardistce z Moravy se tehdy nic závažného nestalo.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: pančochová
  Komentáře ke článku
  loading...