svátek má Gizela, zítra Patrik
    PARÁDNÍ ÚSPĚCH

Senzační Kvitová slaví svůj 21. titul!

04.02.2018 18:00 / sport google+ twitter facebook

Česká tenistka Petra Kvitová s přehledem ovládla finále turnaje v Petrohradu, když Kristinu Mladenovicovou z Francie porazila 6:1, 6:2. Získala první letošní titul a celkově dvacátýprvní.

Kvitová lupa
    Další obrovský úspěch | Archiv

Sedmadvacetiletá tenistka Petra Kvitová smetla ve finále turnaje v Petrohradu francouzskou obhájkyni Kristinu Mladenovicovou 6:1, 6:2 a slaví 21. titul na okruhu WTA. Naposledy se z turnajového prvenství radovala loni v červnu v Birminghamu při druhém startu po vážném zranění levé ruky, které utrpěla při přepadení, o kterém jsme psali zde.

Na bolavou ruku Kvitová již dávno nemyslí

„Byl to pro mě speciální turnaj. Odehrála jsem během něj několik neuvěřitelných zápasů a musela jsem opravdu bojovat, abych se dostala až sem,“ řekla Kvitová na kurtu. Také poděkovala pořadatelům za udělení divoké karty a poděkovala i divákům, trenérovi a rodičům.