Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZMĚNA JE ŽIVOT

  Hokej a rodiče jsou pro Jágra přednější, než přítelkyně?

  02.02.2018 13:00 / sport google+ twitter facebook

  Jaromír Jágr je na změny ve svém životě určitě zvyklý. Aktuálně se přemístil z Calgary do Kladna. Sám. A během rozhovorů zmínil lásku k hokeji i k rodičům, kterým je velmi vděčný. Co bude dál?

  Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr lupa
  Mají se opravdu rádi? | Showpix

  Za dva týdny šestačtyřicetiletý Jaromír Jágr přijel do Kladna a v sobotu plánuje bojovat za svůj staronový tým na ledě. Po boku mu ale nebude jeho přítelkyně. Opět má jiné plány. „Pokud tě to zajímá, tak teď jsem v Kanadě, za pár dní jedu relaxovat do Mexika, pak jedu na pár týdnů do ČR kvůli práci, za mými láskami a za rodinou, no a pak zpět na Floridu,“ vysvětlovala důvody své nepřítomnosti po boku Jaromíra Jágra šestadvacetiletá Veronika Kopřivová na Instagramu. Dvojice evidentně není vůbec zamilovaná, což se dá vyvodit i z Jágrova komentáře. „Veroniku v sobotu neuvidíme. Ta je ještě v Kanadě. Musí zabalit. Bylo to všechno hrozně narychlo. To byl blázinec. Možná se pojede podívat někam jinam," cituje Aha hokejovou legendu.   

  Vše záleží na zdravotním stavu
   

   

  Jaromír Jágr se nyní věnuje hlavně své bolavé noze a zvažuje i působení nejen v Kladně, ale také v Třinci, kam by létal vrtulníkem. „Je pravda, že vrtulník mám hodně rád, nevadilo by mi to. Pokud bych hrál v Třinci, odstěhoval bych se tam, vzal si tam věci a hrál jen domácí zápasy," naznačil možné plány. "Když vidím, jak mě fanoušci respektují, to je krásná věc. Vždy jsem se jim snažil vyjít vstříc, aby měli zážitek do konce života. Nebude to jako dřív, ale mám takovou povahu, snažím se odevzdat maximum. Hokej miluju, nemám co ztratit," řekl směrem k hokejovým nadšencům.

   

  Zdůraznil také, že hlavním cílem je uzdravení a také láska. "Nejdůležitější je láska, ta vše ovlivňuje. Hokej miluju, obětuju mu, co můžu, ale člověk se musí stále udržovat, cvičit, trénovat, regenerovat," připomněl svůj dlouholetý postoj a poděkoval rodičům za jejich přízeň. „Budu rád, když mě na starý kolena uvidí hrát naživo. Máma viděla více zápasů než vy všichni. Rodiče pro mě udělali maximum, obětovali mi svůj život, já je jen poslouchal. Třicet let jsem hrál hokej na nejvyšší úrovni. Je skoro nikdo nezná, mě zná skoro celý svět," dodal s pokorou a láskou k rodičům, na jejichž statku vyrůstal. O přítelkyni Veronice se nezmínil. Ona sama o něm také nemluví...

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Jágr Jaromír
  Komentáře ke článku
  loading...