Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ PARÁDA!

  Čech Tom Beckhäuser vede seriál Formule 4 v Emirátech!

  01.02.2018 05:00 / sport google+ twitter facebook

  Nedávno ještě neznámý klučina dnes poráží například i Davida Schumachera, syna slavného Ralfa Schumachera, bratra Michaela Schumachera. Český borec Tom Beckhäuser bezesporu patří mezi největší talenty, které jsme u nás kdy měli. Fanoušci věří, že brzy pojede i závod Formule 1.

  Formule lupa
  Talentovaný borec už vyhlíží závody Formule 1 | archiv T. Beckhäusera

  Český jezdec vede bodování seriálu Formule 4! Tom Beckhäuser bezesporu patří mezi největší talenty, které jsme u nás kdy měli. Má našlápnuto do Formule 1 a podle odborníků to nebude dlouho trvat a bude se opravdu měřit s těmi nejlepšími. Přitom ještě před rokem to tak vůbec nevypadalo, tenkrát by si na něj nikdo nevsadil ani ošuntělou korunu.  

  Risk se tentokrát vyplatil!
   

  Je to jako pohádka o jednom klukovi z Klecan, který toužil po velkém světě formulí. Dlouho to vypadalo, že nakonec zůstane jen u snů. Tom totiž ještě před devíti měsíci neměl na kontě jediný závod. Až v loňské sezóně se objevil rovnou v německé Formuli 4. Nejen na své soupeře působil jako zjevení. Boreček, který nikdy nejezdil ani v motokárách a rovnou skočí do seriálu? „Svůj první závod v Oscherslebenu jsem jel 29. dubna 2017,“ vzpomíná Tom s úsměvem.  Všem pochybovačům však zavřel rychle ústa. Prakticky od prvního závodu se směle měřil s těmi nejlepšími. Velmi rychle se s celým kolotočem sžil, "osahal" si závody a celý jeho tým se těšil na letošní sezónu, kdy se měl jeho talent projevit naplno. A prognózy se naplnily! Jeho managerovi se asi hodně ulevilo. Šel do velkého rizika, ale ne nadarmo se říká, že risk je zisk. V tomto případě rozhodně.  Nedávno v Emirátech dojel třetí a následně tuto příčku zopakoval, navíc přidal ještě pomyslné stříbro z dalšího závodu. Součtem bodů se tak dostal do čela celého seriálu Formule 4. Pro mnoho lidí je neuvěřitelné, že nedávno ještě neznámý klučina dnes poráží například i Davida Schumachera, syna slavného Ralfa Schumachera, bratra Michaela Schumachera. Jenomže ona to není náhoda. Tom má za sebou perfektně šlapající tým, který mu dává veškeré potřebné zázemí. A on to umí zúročit k parádním výsledkům. Tak se snad máme na co těšit. A to máme ještě další želízko v ohni v podobě Petra Ptáčka juniora. Ten však na startovním roštu chyběl, protože se chce soustředit pouze na Italské mistrovství F4. Nechce přijít o možnost bodovat v kategorii nováčku, což by nemohl, kdyby před sezónou odjel více závodů.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...