Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LEGENDA SE VRACÍ DOMŮ

  Jaromír Jágr míří z Calgary do svého Kladna!

  30.01.2018 16:05 / sport google+ twitter facebook

  Jaromíra Jágra čekají Rytíři z Kladna už ve středu. Absolvuje zdravotní prohlídku a podpis smlouvy. V sobotu se na něj už mohou těšit fanoušci z Benátek nad Jizerou, kde možná nastoupí podpořit tým klubu, jehož je vlastníkem.

  Jágr lupa
  Těší se domů? | Archiv

  V Benátkách nad Jizerou zřejmě poprvé dostane Jaromír Jágr šanci podpořit barvy svého klubu. V sobotu zde totiž Kladno hraje s místním klubem zápas. "Zda bude hrát už v sobotu, uvidíme. Ale tlačí nás hodně čas. Aby nám mohl pomoci případně v baráži, tak by 3. února v Benátkách měl opravdu nastoupit," řekl novinářům mluvčí kladenského klubu Vít Heral.  

  Začali jsme Jaromírovi vyřizovat transferkartu z Calgary do Kladna
   

  Pokud opravdu legendární 68mička v sobotu nastoupí, bude se zřejmě duel hrát kvůli zájmu fanoušků na stadionu v Liberci. Předtím ovšem musí stihnout z Kanady dorazit do Česka a absolvovat kromě povinné zdravotní prohlídky také další nutné formality. „Proces návratu Jaromíra Jágra započal už po nočním oznámení jeho odchodu z Calgary. Začali jsme Jaromírovi vyřizovat transferkartu z Calgary do Kladna. Dalším krokem je sepsání hráčské smlouvy, což je samozřejmě formalita, protože je majitel klubu. Třetí věc je zdravotní prohlídka,“ vypočítal Heral.


  Kladno má pro svého hrajícího majitele vše připraveno. Dres s číslem 68 na něj čeká už od startu sezony. Na podzim ale namísto působení v první lize pětačtyřicetiletý Jágr podepsal roční kontrakt s Calgary.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...